Reikia patarimo

Reikia patarimo

Špyga

Kaip šitie spogai? tarkim kokių 2000 metų dyzeliukas. Mašina reikalinga panelei, tai greičio variklis nebūtinas, bet kaip tie pvz. 1.9 ; 2.0 HDI? Laiko šitos mašinos normaliai? ar bėdų bėda? Ką panašaus patartumėt už tokią kainą?

As zinau tik tiek, kad pazystamui uzkale variklis, tik nepamenu tiksliai kubaturos, zinau tk kad dyzelis, vazinejo su ja moteriske. Metai buvo panasus…

pasiziurek paiekose, ple, pridiskutuota apie juos daugiau nei reikia

Draugeliui sove oro pagalves nepadelu. P.s. Toks pezas buvo pirktas is raimio, tai gal todel Cha cha

nzn kiek cia tiesos bet pazystamas dirbo pezo centre kazkur 01-03 metais, tai pasakojo kad ne viena ir ne du garantini 206 dyzeli buvo atvare su uzkalusiu varikliu

Pasiziurek geriau C2 1,4hdi, teko vazinet pora savaiciu (~4litrai saliuros) ir siaip smagus toks. Dar audi a2, vw lupo ir seat arosa su 1,2 tdi (61AG) tuo paciu varikliu visos (tik ~3l saliuros). Mergaite bus patenkinta ekonomija, parkuotis bus nesunku, isvaizda puse b*bio + sutaupys is ekonomijos bapkiu veido spakliui, lupu blizgiams ir t.t. juolab, kai greicio variklis nereikalingas.

O geriausias variantas butu Toyota Yaris 1.4 D-4D (laaabai nedaug saliuros) ir dinamikos i valias kaip tokiai masinytei, iki 100km/h per 10,7s, kai a2, c2, lupo, arosa velkasi ~14s. Bet cia tik mano subjektyvi nuomone Šypsena nors tiesa, yaris ir a2 neisipaiso i kaina, nes mergaite kazkur iki 11lt perka

Bet jau geriau daugiau sumoket ir nupirkt daigta, o ne uzkalsianti varikli Juokiasi

jai su maza rida sugebesi nupirkti tai laikys ta masina…as turejau su 1.4 hdi tai man laike, bet pardavus va gali vienas papasakoti kas pradejo darytis Cha cha …beje mieste jis >5ltr salerkos degino Gerai

kai nera is kur tai ir noredamas geresnio dai k to nenupirksi

vazineju su tokiu. situ galiniai tiltai nera labai patvarus. siaip, tai cia kibiru kibiras. 1,9 paprastas dyzelis zjbs. ganetinai paprastas variklis, o ir vaziuoja smagiai. sanaudos ~6 litrai vidutines

tiltas p206 su amortikais guli pas mane garaze Gerai

nes ten kaip ir kablukuose ta pati silpna vieta. ir keiciasi visas tiltas Cha cha

raimis daug mylejosi ant galines sedynes todel airbagai nelaike pas peza Blogai