reikia pagalbos renkantis automobilį

reikia pagalbos renkantis automobilį

Sveiki, Reikia patarimo dėl mašinos pirkimo. Žinau, kad tokių temų jau buvo ne viena, tačiau kažko paieška neveikia. Reikia mašinos už kokius 3000-4000 Lt, kad būtų ekonomiška, nedidelė. Pradžioje galvojau apie Reanault 19, bet ko be paklausiau, tai visi atkalbinėja nuo tos minties. So tenka žvalgytis į kitas. Lyg ir nužiurėjau mazda 323f, bet nesu tikras savo pasirinkimu (vieni sako, kad ekonomiska, kiti gi ne). Tad ką galėtumėte patarti, o gal tiesiog nuorodas į atitinkamas temas parašytumėte. Taip pat gal patartumėte kaip geriau pirkti mašiną ar per skelbimus ar turguje.

Nesuprantu, tau reikia vyr. ar moteriskos auto??? Nekaltas Nekaltas NekaltasIr kas tu (vyr, mot)

bandyk metadom prob i oshibok!!! patikas budas Gerai Nekaltas

va tam ir reikalingas profilis Taip Nekaltas

Nu manyciau jei mergina metod tyka dar tiks JuokiasiSprendziant is niko tai pana. O panai i 2/3-dures geriau paziuret.

Kai kelio zenklai ir kelio zenklinimas priestarauja vienas kitam, reikia vadovautis kelio zenklais Cha cha Cha cha Cha chaCia irgi kazkas panasaus Jei rimtai , tai nesu specas ant auto rinkimosi, bet jei galvoji dar apie Renault 19 , galiu daug papasakot (pats vazineju)

Reno 19 puiki mašina, be reikalo atkalbinėja.

pasakok, ir man idomu Juokiasi

tik ne 323f rudziu kalnas Blogai

As ir galvojau apie reno nes salia ju serviso gyvenu - patogu butu masina palikinet Šypsena

Na, nuo 93 reniukai, visai neblogai paruošti antikoroziškai, gana ekonomiški varikliai, salonas, palyginus su tos pačios klasės Golf irgi aukštesniam lygyje. Dėtalių kaina ne tokia jau ir didelė, žinant kur ieškoti.

A ir tau idomu ŠypsenaNu vienu zodziu, isvaizda reno bent man GeraiVeliuro salonas, el langai, CU - irgi labai svarbu. MANO PASTEBETI MINUSAI: Peciukas!!! Jei zadi ilgiau vazinet, problemu TIKRAI turesi. Galine vaziuokle Nera spyruokliu, eina ten kazkoks mechanizmas, bbz neprimenu. Jei gale sedes tryse ir dar kaz nors bagaznike Šypsena bus gaidys, amortikus keisi ir keisi remontas detales nera brangios, bet remontas servise - nepasakyciau. Daug kur sunku prieit, daug kur sesiakampiai raktai, lyginiu skaiciu (18) atsukt neina, be to megsta uzkalket kontaktai ivairus specifines detales Pvz tokio dalyko kaip granata nera, jei parejo, reik pirkt granata su pusasiu (270 lt) Jei variklis 66 kw - ok Kai pas mane 54 - silpnokas Pagrindinis pliusas - nemirtingas variklis ( salyginai) Cha chaJei ka as UZ reno 19 Šypsena , tik labai man nepatinka galine vaziuokle

Renault yra labai gerai Taip , turejau clio pora metu - super masinele Šypsena Neklausyk nieko Ne

Patikėk manim, neturėjau.

Tai vadinama torsionu, kažkaip problemų neturėjau

Dėl varžtų sutinku, tačiau vargu ar ji pati taisys, man remonto kaštai nebuvo brangesni nei prieš tai Skorpo, ar dabar bimbalo. Viską ką parašei dabar, priklauso nuio perkamo automobilio būklės Mirkt

Tai tau pasiseke, arba neilgai vazinejai. Pazistu 5 zmones, vazinejanciais reno, visi skundziasi del sildymo, nesildo nixuja. Ir draugelio reno kangoo 2000m ir tas gaidys su sildymu Nu mano uosvis i reno 21 isigrudo opelini peciuko radiatoriu, tai jau 5 metai problemu nebera Cha chaO del galines vaziuokles matyt vienas vazineji NekaltasSiaip del to torsiono tai px, bet kai sedi gale 2-3 zmones tai nebera to elastingumo masinos, nors amortikai tik ka nuliovi pastatyti …

Dar neparasiau kad bent man tai stabilumo masinai truksta. O del masinos bukles, tai nemanau kad uz 3-4 tuks litu iseis labai geros bukles renault19 II

Sorry, net nepastebėjau, kad mano merginos profilis. Šiaip visada mano automatiskai išokdavo, tad ir nekreipiau demesio. Tai va reikia automobilio, kuris ne tik man patiktu, bet ir mano merginai. Tas pats mazda 323f jai nepatinka. Del Renault 19, tai kyla daug klausimu. Is esmes tai daugelis bangojoje turinciu nieko blogo neraso, ir netgi giria. Taciau kiek beklausciau pazystamu, tai nei vienas nepritaria. Nezinau is kur yra tokie nusistatymai apskritai pries Reanult. Tipo brangios detales ir panasiai.

Pakankamai ilgai važinėjau, patikėk manim, šiaip dėl pečiuko dabar irgi prisiminiau, kad per šalčius man lėvai šildė. O dėl galinės važiuoklės… Važinėju ne vienas ir važinėjau ne vienas. Tskant, žioplį ir bažnyčioj muša.

Nuuu, aš jį turėjau, pardaviau nes man nepatinka mažos mašinos, o pirkau, nes skubiai reikėjo mašinos prie jūros važiuoti. Bučiau malalitražkių gerbėjas, imčiau reniuką 19.