Reikia pagalbos del Windows Update

Reikia pagalbos del Windows Update

Nueinu i Windows Update,praskanuoja ir rodo kad Win98 no updates,o pas mane XP,kame cia reikalas?

atsisiuki ish ftp.5ci.lt internet explorer’i , atsinaujinki ji , susitvarkyk laika kad tikslu rodytu - data metus ir menesius, ir ziurek ar prooblema issiprende

Gal pas tave XP be pirmo service packo.Man atrodo, kad be jo neapdeitina.

Updeitina bet ne viska Kietas

Yra pas mane SP1,butent is Windows Update atsisiustas ir IE atnaujintas,vienzo is Critical Updates and Service Pack ir is Driver Updates buvo viskas instalinta.Ten kur vidury Windows XP ne viska parsisiunciau,o dabar butent ten rodo Windows 98 and Windows 98 Second Edition.Gal kas turi dar kokiu minciu???

na pas mane irgi winxp ir viska puikiai suinstalina, no problem Šypsena

YRA

Shiaip shneki visishka brieda, tokiu dalyku buti negali kad pas tave XP su service packais ir rodo updatuose kad win98 siulychiau pasigilinti savo anglu kalbos zhinias ir ishsimiegoti

Gal tu neten nuejai? Nueik kur buna shorcout su windows’ais

http://windowsupdate.microsoft.com Nežinau siaip neteko matyti tokiu dalyku ir nemanau, kad tai yra imanoma. Na nebent kokiu nors budu supartashinai programke kuria win naudoja updatinimui.

Mhh… o gal tavo Windoze ish turgelio Girtas
t.y. piratine o ten daug ko gali but, kakeriai visokiu shhh… sugeba primalt Mirkt

Jeigu neturi ka patarti,tai pac ir miegok.Idomu kaip dar galima isversti is anglu kalbos Windows 98?Tikriausiai tavo sekantis klausimas bus ar zinau kokia pas mane OS

Perrasiau Winda vistiek tas pats,kur Critical Updates and Service Packs atrado updeitu tik del IE,kur Windows toliau raso 98 and 98SE.Nesamone kazkokiaPiktas