REIKIA NAUJU

REIKIA NAUJU

Parasykit, kas prekiaujat naujais mobiliais telefonais Kaune, ir kokios ju kainos. Labiausiai mane domina N3310, N3330, Ericsson T20, Siemens S25. Bet rasykit ir kitu telefonu kainas. Dekui

ziuriu cia jau rimta tiunigo firma tuoj atsidarys reiks man uzsklandai pas jus ka nors uzisakyt .

2 sti --> nothing personal as neturiu, tiesiog sneku subjektyviai, apie dauguma cia sedinciu zmoniu, kurie neskiria elementariu dalyku KEEP IT GOING

Aciu s3Th

AS pripazystu kad bamperi blogai nudaziau reikejo man ji sidabrini palikt

STi neieskok komentaruose nei paskatinimo nei zlugdymo Šypsena o siaip stenkis ir toliau visi nuo kazko tai pradeda, as pvz nei tiek kiek tu nesugebeciau padaryt Liežuvis

Aciu type_r uz paskatinima

uptempo sutinku, didelis kaimas su didele kaimieciu banda

cia jau musu lietuvele:}tokia jau ji yra ir tokia jau liaudis cia gyvenas:}visa gera pavercianti blogu o visa bloga pavercianti geru:} P.S pastarieji ivykiai przidenturoje tai labai puikiai atspindi:/

type-r geras pastebejimas Šypsena kai kas nors ideda cia savo rimtesni darba nu kad ir su klaidom bet matos kad daug darbo ideta ir atrodo jau neblogai tai visi is kart sukritikuoja randa milijonus klaidu, o kai zmogus ideda savo darba, kad ir pirma, taciau nelabai vykusi tai visi is kart giria ir pastebi ten tik kokia menka klaidele Šypsena

idedi kazka rimtesnio su sudaissumaiso, imeta istepliota bamperi taj rulina Šypsena suzalotas mastymas

Kaip pirmam kartui tai visai neblogai , tik kur paspalvinai nekaip Seip tai detaliu nuo kitu masinu nusikopinu Taip

Beje jei zinot kur detaliu tokiam stailingui gaut butinai parasykit(Ratu bamperiu ir t.t.)

Bamperis nekreivas (AS ji nuo kazkokio civiko nulupau)O groteliu priekiniu tai nissanas neturi sitas

cia tavo darbas… neblogai nu man siaip labiau patinka kaip jos padarytos per nfsu(jei zinai kas tai yr…) o siaip man dar biski noris groteliu,slenksciu geresniu ir siaip jos bamperis kreivas ir dar gali priekini stikla is virsaus pridengt…

Nu cia mano pats pirmas darbelis tad yra begales klaidu ir nelabai grazu bet norejau jums parodyti ir duoti jums pakritikuot P.S.Nuotrauka beto yra labai sunki nes reikia atkurti daug blizgesiu tad teko spalvinti Šypsena