Reikia moketi pasiaishkinti

Reikia moketi pasiaishkinti

Tarpuvartej sutikes pilieti S.K. ash pasimechiau ir vietoj "labas vakaras" pasakiau "atiduok pinigus", nes apie juos tuo momentu galvojau

Ash nesumokejau uzh motocikla troleibuse kaip uzh bagazha, nes tai joks bagazhas, o motociklas. Kontroliere apvadinau neshvankiais zhodzhiais, nes visas 15 stoteliu ji gadino man nervus. Prashau atsizhvelgti, kad motocikla salone uzhgesinau.

Kai man ikando piliechio T.L. shuo, ash nekreipdamas demesio i skausma pasiemiau beisbolo lazda ir ishejau i kiema zhaist beisbolo. Shuo puole beisbolo kamuoliuka tuo momentu, kai ash dauzhiau i kamuoliuka.

Ishgirdes riksma "padekite!!!" ash priejau ir neishsiaishkines kas reke, padejau piliechiams F.V., R.U., G.A., S.S. ir L.S. mushti pilieti B.B. Tai buvo ne pikti keslai, o papraschiausia mano klaida.

Savo zhmona pusplike ash ne vaikiausi po kiema, o tik norejau apkabinti ir pabuchiuoti. Ji to nesuprato, todel pradejo rekti. Kirvi pasichiupau, kad vaikai su juo nezhaistu.

Visus automobilius kieme aplauzhiau, nes kiemas neapshviestas, todel netychia uzhkliuvau tamsoje.

Muzikantu ash nemushiau, tik prashiau padainuoti daina, kurios jie nemokejo.

Paaishkinu-ash ne specialiai. Tai tik del mano chuliganishku paskatu.

Mechiausi ish penkto aukshto kiaushiniais, nes sieloje jauchiuosi dar jaunas.

Kai sudauzhiau G.E. automobili, norejau nuraminti ji ir draugishkai paplojau jam per peti. Ish kur galejau zhinot, kad jis ka tik susilauzhe raktikauli.

Prasidejo lietus, o ash neturejau skechio, todel ish smelyno ishtraukiau "gryba". Vaikai per lietu vistiek nezhaidzhia.

I darba atejau girtas todel, kad nepadarychiau pravaikshtos.

Ash, apsaugos darbuotojas F.B paaishkinu, kad nuo 14 iki 16.30 miegojau namuose su direktoriaus sekretore, todel pasakyt kas paeme dokumentus nuo direktoriaus stalo, negaliu.

wa butentCha cha

TaipTaipTaipTaipTaip

[quote]Savo zhmona pusplike ash ne vaikiausi po kiema, o tik norejau apkabinti ir pabuchiuoti. Ji to nesuprato, todel pradejo rekti. Kirvi pasichiupau, kad vaikai su juo nezhaistu.

Prasidejo lietus, o ash neturejau skechio, todel ish smelyno ishtraukiau "gryba". Vaikai per lietu vistiek nezhaidzhia.

Ash, apsaugos darbuotojas F.B paaishkinu, kad nuo 14 iki 16.30 miegojau namuose su direktoriaus sekretore, todel pasakyt kas paeme dokumentus nuo direktoriaus stalo, negaliu.

[/quote]

Cha cha

labai patiko Cha cha Gerai

[quote]Paaishkinu-ash ne specialiai. Tai tik del mano moderatorisku paskatu.
[/quote]

Va,sitas man tinkaTaipCha chaGirtas

JuokiasiJuokiasiJuokiasi Aplodismentai Gerai

Va,sitas man tinkaTaipCha chaGirtas

[/quote]

Mee tooJuokiasi

Širdis

DvigubiTaip

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Gerai

‘o kirvi paemiau todel kad waikai nezaistu…’

wuot cia taj jo Cha chaCha cha

xaxa Cha chaCha chaJuokiasiJuokiasiJuokiasi

… po to jis aplanke mane 7 kartus, ish kuriu vienas baigesi ilgu neshtumu

Ish ipratimo ash policininka pavadinau ozhiu. Zhodzhio "smirdantis" ash nesakiau, todel savo kaltes nematau.

Pieno ash neskiedzhiau. Tiesiog i kibira ikrito arbatinukas su vandeniu.

Ash miegojau, kai prasidejo mushtynes, todel jose nedalyvavau. Apie jas suzhinojau ish zhmonos ir jos vyro, kuris gryzho ankschiau, negu zhadejo.

NekaltasNekaltas

kazkur jau skaiciau Taip

is amenines patirties. kai dirbau bajorkiemi, rejkedavo del visokiu menkniekiu pasiaiskinimus rasyt, viena is ju del isejimo i sale su rankom kisenese. pasiaiskinimas: sedejau virtuvej, atbego bendradarbis ir pasake kas mano klientai dar kazko nori, as taip pas juos skubejau ir begdamas pro duris nespejau is kiseniu istraukt ranku Cha cha

jum gal ir nejuokinga, bet mes is tokiu pasiaikinimu per pirikurus prisjuokdavom sociai Cha cha Cha cha Cha cha

Gerai Juokiasi

Cha cha Gerai

heh… geras cia…Cha chaJuokiasiGirtasGeraiGeraiBučkis

Niu jap … liuxx…Cha cha