reikia matyti lietuviškas raides programoje, o ji jų nerodo nors nustatėte unikodinį šriftą. Win Xp

reikia matyti lietuviškas raides programoje, o ji jų nerodo nors nustatėte unikodinį šriftą. Win Xp

Daug kam pasitaiko, kad reikia matyti lietuviškas raides programoje, o ji jų nerodo nors nustatėte unikodinį šriftą, o kodiruotę “Baltic”. OS WinXp

a, tai tu cia konstatuoji fakta kad tai daug kam pasitaiko? ir kad reikia tas lietuviskas raides matyti? sutinku, reikia… ir pasitaiko daug kam… ypac tiems kurie galvoja kad jei jau nustate srifta, koduote tai jau viskas ciki… dazniausiai pas tuos zmones nebuna pacio srifto suinstalinta… nu bet sutinku, reikia matyti tas raides Cha cha

nu man nepasitaikė, pakanka, kad tekstuose matau raides kokias tik noriu. Nebent programuojant “ZX Spectrum” kartais panaudoju lietuviškus simbolius, bet ne apie tai mes čia …

>> Digitall Pas tave patį tokių nesimato…

Kokia programa?

bandyk LitWin`a suinstalint…

teisybe, pas mane irgi neismato kartais lietuvisku raidziu kai paleidziu kokia aplikacija… bet as zinau kodel Cha cha naudoju keleta rusisku programu, todel esu priverstas nustatyt kad programos, nepalaikancios unicode, rodytu rusiskus sriftus. todel ir gaunas kartais vietoj lietuvisku raidziu velniava Šypsena bet kadangi zinau kad taip yra ir taip deja bus kol naudosiu ruskiu parasytas ar isverstas progses - susitaikau ir stengius nenaudot neaiskiu lietuvisku sriftu… o rimtai kokioj programoj nesimato?

idomu cia klausimas ar teiginys. Regional options turi but Lithuanian o Language settings for system Baltic varna uzdeta ir set default paspausta (lithuanian). jei jau tada nerodo, tai jau cia programeris prigrybaves ka bus