Reikia informacijos apie antivirusinių programų atnaujinimo dažnumą.

Reikia informacijos apie antivirusinių programų atnaujinimo dažnumą.

Artimiausiu metus teks turėt reikalų su antivirusinių programų įdiegimu, tai kyla klausimas, kas kiek laiko atnaujinama duomenų bazė. Aš naudoju Kaspersky AVP Pro, tai ten kas kelias valandas atnaujina. Taipogi kitam kompe naudoju Avast ProEdition, ten duomenų bazė atsinaujina rečiau nei pas Kaspersky (kartais kas 2 dieną). Pasidalinkit savo pastebėjimais, kaip dažnai atsinaujina jūsų naudojamų antivirusų duomenų bazės. Nesinori žmogui įdiegti kokį antivirusą, kuriam updeitai yra kartą į mėnesį. Bet ne visiem patinka koks Norton Antivirus ar panašiai.

Jei tau rūpi atnaujinimai, matyt nesužinosi, kada jie su naujų virusų duomenimis. Kasperskis aišku siunčia failiuką, bet ten manau dažnai naujienų visai nėra. Atnaujinau kartą 2.5 mėnesio nežiūrėtą NAV 2005, tai failiukas buvo 100 kb, kaip ir kas savaitę. Taip išeina, kad virusų nesusikaupė per tą laiką arba NAV be reikalo tokį didelį failą kaskart siunčia. Geriausią siūlau pripažinti antivirusinę, kuri atnaujinimus gauna kuo greičiau, kai pasirodo naujas virusas.

Gerai

Na iš esmės sunku nuspręsti kas greičiau sukuria vaistus naujiem virusams. Nes kiek teko bandyti antivirusų visi turi savotiškų pliusų ir minusų: kai kurie pakankamai sudėtingai konfigūruojasi, kai kurie nesugeba ištrinti suarchyvuotų virusų, skirtingi antivirusasi skirtingai mato (arba nemato) virusus, kai kurie net realaus skanavimo metu smarkiai apkrauna kompą.

Nu ka aš žinau… Pas mane kažkoks PC CILIN… Intera drožiu iš belekur viska siunčiu - virusa randa ir bemat patvarko, o pats skanina po 3val. įjungus kas dvi. Labai kompo nesmaugia - zaisdamas retai pastebiu. Nesiskundziu Laimingas