reikia info del DVD+RW ?

NESAMONE!!! Pas mane guli DVD-R su prirasytu softu ir nera su tuo jokiu problemu.

Ka cia nusisneki? Koks skirtumas ka i DVD-R rasai? Mirkt

Vaikas narkotiku padaugino, tai nebevaldo ka raso Šypsena

Tiek ir DVD-R, tiek ir DVD+R buvo Verbatim firmos Angelas Ne kartą esu apsvilęs naudodamas pigiausias laikmenas, todėl dabar daug atidžiau renkuosi į ką rašyti Šypsena

Ne, tai gal turėjo galvoj, kad tipo į DVD-R geriau rašyti kaip DVD-Video, o štai DVD+R - visiems failams Mirkt Laimingas

Ple ir ash padauginau Šypsena sneka apie DVD, o man CD vaidenasi Šypsena

Ar verta man pirkti NEC ND-3520 DVD±RW DL 16X/8X WHITE BULK?Ar pirkti dar koki kita, galiu prikti tik uz 250lt daugiausiai Labas

jei glai skirti iki 250lt tai sitas variantas geriausias mano nuomone Nekaltas liteon analogas siek tiek pigesnis gali buti, bet… Pavargęs

tai kad NEC’as dabar kainuoja apie 220 lt

bet Piooner vis tiek geraiau…

Kuo?

teoriskai DVD-R yra 10 % pigesni uz DVD+R . DVD+R disku tehnologija veliau sukurta ir pranasesne uz DVD-R . DVD-R video reikalavimai mazesni , o jai softa irasai tai sunkiai skaito ar klaidu atsiranda . kalbu is savo praktikos (1.5 metu kaip naudojos). DVD+RW tos pacios firmos gali buti geri vraiterei ar nenusiseki .savu minusu ar pliusu turi

praktiskai as randu tuos pacius verbatim +r netgi pigesnius uz -r Mirkt

klasiokas nusipirko liteon.tai jam neyrasineja acme,eporfamence,cursor dvd-r ir dvd+r. o dvd-rw, dvd+rw raso. aisku nusipirko brangesniu dvd ir pradejo yrasineti. tai gal pas jy kaltas firmware?? pas mane nec ir yrasineja visus pigucius dvd

as tau patariu imt nec ND-3520a ir tikrai nebus problemu Extrimaks rašė: Ar verta man pirkti NEC ND-3520 DVD±RW DL 16X/8X WHITE BULK?Ar pirkti dar koki kita, galiu prikti tik uz 250lt daugiausiai Labas

Kodėl LG visi užmiršot, DVD-ram.

Tie LiteOn’ai tikras kipšo išmislas. Turiu vieną jų DVD/RW tai kai rašau DVD formatu, buitinis rodo o maniškis rodo, kad tas diskas tuščias. Prasikeikiau. Gal firmware perrašymas padės?

O cia nec ND-3520a taspats, kaip mano NEC ND-3520?Ar ta A raide kanors duoda? Nežinau