Reikia extra ip kurys ileistu i ten.Lt saitus?

Reikia extra ip kurys ileistu i ten.Lt saitus?

man irgi reikia ip kuris vartytu ten.lt puslapius.ant labas nors normaliai varto,o ant extra,su original ip jokios naudos.

Man tai extra originalus ip veikia greiciau nei kiti.

Reikalingas ant extra ip toks kurys ileistu i ten.lt xxi.lt dar.lt puslapiai.lt ? Gal zinote.

Nesu tikras, bet spėju, kad problema yra kitoje vietoje. Visi tie tinklapiai, kurių adresai baigiasi ten.lt, xxx.lt ir pan. yra kitu, paprastai daug “negražesniu”, adresu, o už tų “gražių” adresų slepiasi vienas didelis rėmas (frame) kuriame ir rodoma tai kas yra tuo “negražiu” adresu. Pvz.: love.visiems.lt/ iš tikro yra svajos.com/first.phpjokes.visiems.lt/ iš tikro yra soften.ktu.lt/~s669201/anekdotai/index.php Esmė tame, kad (beveik visos) naršyklės telefonuose nepalaiko rėmelių (frames), tad naudok tikrajį adresą. Mirkt

083.149.052.066 . Itariu, kad cia ne frame’ai kalti, o omnio standartinis IP

Siaip originalus ip neduoda ieit i puslapiai.lt serve esancius psl. Turbut ten.Lt ten ir nukreipia… As naudoju si ip 080.237.50.251 gerai eina Gerai

Čia truputi ne į temą, bet visgi smalsu, kodėl visi “gateway’us” vadina “IP”? Laimingas

Gal todėl, ka reikia jį įvesti IP laukelyje.

Atsiprašau bet pas mane wap per GPRS.

Atsiprašau bet pas mane wap per GPRS. I wap o ne web. Pvz buna police.wab.ru tai renki police.tinkle.lt kalbu apie wap.

Blaiwaz, tas tavo IP man kaip aklai vistai grudas. Atidaro dabar viska be jokiu problemu. Drakonas, as irgi cia apie WAP kalbu.Tereikia narsykles parametruose pasikeisti IP.

Dekoju už ta koda kur gale 66.O tas kitas kaip sh. Bet greitesniu gal žinote?

Blin ka daryt. O kaip skirt sawo saitui pvz adresa ten.lt? Tai laukiu ip?

Reikia nuimt visus pribumbasus Šypsena jei per wap tai galima tewukaz.ten.lt puslapyje priskirt…