reikia autoelektriko vln

reikia autoelektriko vln

Ieskau, kas galetu ideti peidzderine signalizacija su nuotoliniu uzvedimu I Volvo v40. Gal cia yra tokiu ar zino koki zmogu privaciai dirbanti? Firmu nesiulyt.

panavezy draugelis deda, jei miestas tinka galiu pasiust nr

ieskau vilniuje

kodel tau firma netinka ???

firmoj paprastos signalizacijos idejimas 300lt pas privatinka 200lt kaip pazistamui 150lt taia yra skirtumas?

pas pazystamus visada brangiau iseina

su firma bent pakariaut galesi, garazinis kai ides signucha, uzblokuos valdyma ir nerades galu nx pasius, ir vapse neirodysi, kad jis prie masinos nagus kises.

yra Gerai o kaip garantija darbam?

kiek dejo tas draugelis tai nei karto niekas neislindo, o ir kariaut manau jis nenoretu

jojo kaip pazystamui 150 Cha cha zinau as tuos cirkus, tipo darau kaip pazystamui pigiau Šypsena) nebent tikrai nera klienturos(tada blogas meistras), o jei yra klienturos nx jam daryti tau be uzdarbio, jei gali padaryt kitam su uzdarbiu? juk tu pazystamu daxuja ir biski pas tuos garazinius Šypsena tik savu zmogum patiki labiau… bet kansofkej gaunas bbs, paskui su priekaistais net negali atvaziuot…

dabar norejau det, tai net neapsieme, nes visa men eile… pazistamas gal abstrakciai ivardinta, koreshas jis man nuo senu laiku, jei uzpisciau su tom signalizacijom kas menesi tai tada aisku, bet kai karta i metus tai manau px jam, paskui dar buteli islenkiam Nekaltas

xyu znajet, as su savais isvis reikalu niekad neturiu, nei parduodu, nei nuomoju jiems masinas. ir pats pas savus nuolaidu neklencinu. kaip praktika rodo- xyune gaunasi.

o man atvirksciai saviems nieko negaila Cha cha bet aisku is tu savu atsirenku, nes kitiems ir duru kilimelio nepatikeciau Cha cha

Kai b4 padariau pas pazystmus, ten su peidzeriu blia-bla atitinkanti kasko LabasTai po vagystes, vos babkes ismusiau is draudimo Klasta PavargęsPrisifiso, duok popieriuka is serviso, kur kada kokia dejai Cha cha Sakau - o kodel nepraset kai draudet Piktas

Aš kai kuriems “pažįstamiems” dar brangiau pasakau nei iš gatvės atėjusiam Labas

tas garazinis pabrukes kazkuriai panv imonej kuri tuom uzsiema, tai nuovaziuoji ir israso be problemu

questas, man irgi nieko negaila, ir as siena uz savus ir visad padedu, kai reikia, bet yra situaciju, kuriu stengiuos vengti, nes reikaluose nusibrezti ribas, kad butu eliminuojamas tas savumas, yra sunku, o be to gaunasi daxyuja neuvezkiu. as geriau kitais keliais padedu ir nukreipiu kur reikia. nu ble cia tas pats, kaip koks daktarelis korashui operacija darytu, irgi xyune, geriau kai svetimas savos srities profas. Juokiasi

naktibledas, Gerai Taip

images.bite.lt/banga/files/club/201210/507d7e49b7259.jpg Apakęs parkingas