Reikia Alen Iverson krepsinio aprangos !!!!

Reikia Alen Iverson krepsinio aprangos !!!

Reikia Alen Iverson krepsinio aprangos !!!

Kur galeciau Kaune nusipirkti sia apranga iki 80lt

ar gal kas turi parduot. Prasau pasakykit labai noriu Šypsena

uz 80 ir maziau litu normalios tikrai nepaimsi ir siaip aprangu niekas nepradavineja, pardavineja tik maikes, na nebent turguj ten kox fuflo, bet tai geda toki vilket, o gali bandyt per koki nba.com uzsisakyt, bet aisq kainuos tai padoriai nu bet orginalas bus Kietas

Na Kaune tai nzn, bet vilniuj Gariunu turguj normalios aprangos(pilnas komplektas) padorios kokybes. Kaina manau nelabai didele lyginant su orginalu.

jo,80 litu ir iseina

gyevnu jonavoje, O kaune niekas nezino…

O kas nors is vln man galetu suveikti ta apranga. (sumokeciau)…

As gariunuose nusipirkau Kevin’o Garnet’o apranga. Palikau 60LT ir visai jai nesiskundziu, padori kokybe, niekur niek dar neplyso, vnzdz viskas oreŠypsena

O kaune ?

wa kaip tik buvau siandien bazej ir maciau 6 sandely paciam gale netoli ishejimo is sandelio iversono apranga(dar buvo duncano, bryanto berodz) !!! aishku ne originalas, bet kaip uz 59lt tai visai pxMirkt taip sakau nes draugelis turi originala ir galejau bent jau vizualiai palyginti…Liežuvis

p.s. tas sestas sandelys tai toj rampoj arciau Krafto

p.s. nr 2. ble baze valdo GeraiTaipTaipTaipJuokiasi

Aciu labai, reikes uzsukti i baze… Šypsena

Nekaltas turiu Iversono maijkoona Cha cha bet nesiruoshioo parduot uzh kazhkokius 80 Lt kai moketa buva 85 $ Cha cha nia Ne … o bazese taij ir gawsi kaip bazese Cha cha fuflo Nekaltas

G

Tu uz tokia kaina fufleku turgui ieskok, man atsiunte 2002 metu modelui atsiuntei kazkur mokejo ~70$