Reiketu nuomoniu apie buto pardavima

Reiketu nuomoniu apie buto pardavima

Sveiki,
Tai va. Iskilo klausimas: parduoti ar neparduoti???

Butas Kauno senamiestyje namas 1945 m statybos. Jau buvo nuspresta - neparduoti, argumentas - nuo 2004 05 kainos turetu kilti, bet…
Suabejojom…

Gal turit kokiu minciu? Buciau dekinga jei pasidalintumete. Taip

nu nzn kaip kaune, bet siuo metu vilniuj kainos ypac pakilusios, tai jei nezadi ieskoti sau uz ta kaina pirkti, tai parduoti tikrai apsimoka, o jei zadi parduot ir pirkt tai jokio skirtumo manau, tiesiog bent jau vilniuj tai dabar sunku surast normalubuta… visur labai brangu ir ner pasirinkimo, o del kauno nzn…

Jo kainos labai pakilo, dabar labai supirkinejami butai…sako kad istojus i europa dar pabrangs…

Bet va klausimas ar tikrai butai brangsNekaltas

Ar tokios kokios dabar yra kainos yra normalios? Ar uzkeltos tik todel, kad labai daug zmogeliuku norinciu investuoti nelabai svarius didelius pinigelius i nekilnojamaji turta (artejant visuotiniam turto deklaravimui)?
Galiausiai jei kainos ir kils - ar bus pirkeju?Nekaltas

nea as neparduociauNe.
Pirmiausia todel, kad kainos Kaune nepakilusios. O nenormaliai mazos Taip.
Ir ka darytum uz tuos atsilaisvinusius skambancius -pirktum kita buta ar siaip isleistum???

Kaunas gi specifinis miestas (gaila, bet labai jau mazai jame gyvybes zenklu). Todel ir kainos tokios. Cha cha

Nekilnojamo turto kainos didžiuosiuose miestuose pakilusios. Kadangi Vilniuje jos visada buvo ko ne perpus didesnės nei Kaune, tai todėl ir atrodo kad Kaune jos per mažos.
Dabartinės kainos yra nenormalios ir apsimoka parduoti tik tuo atveju, jei tiesiog tas butas nereikalingas ir reikia pinigų. Jei nori keisti, neapsimoka - tiesiog nerasi ką nusipirkti už tuos pinigus. Jei ekspertai vienbalsiai vasarą ir iki rudens pradžios vis žadėjo kad kainos kils, tai dabar po tokio nenormalaus šuolio į viršų (o tą šuolį jie patys ir sukėlė su savo prognozėmis) jau žada kainų lūžį ir kainų kritimą. Tiesa apie tą kritimą dar garsiai nekalbama, šiaip ar taip jiems patiems iš to biznis. Bet jei kokio agento per pažįstamus prašai surasti padorų butuką, tai jis tyliai į ausį pašnibžda patarimą - palauk, negadink nervų ir neieškok, pavasariop turėtų pradėti kristi kainos.

Jau kainos Kaune nenormalios-uz senos statybos nama 2k.buta nori apie 60000Lt.Kur pries kainu suoli kainavo 38-41.Nesamone.Taigi uz tokias kainas tuoj nustos pirkti,ypac kai istosim i ES ir nieko neatsitiks.O uzsienieciai tikrai tokiu lusnu nepirks.Be to paskolu palukanos zada kilti.

Nejaugi manote, kad uzsienietis gyventu daugiabutyje. Neisivaizduoju.