Reikalingos nuomones

Reikalingos nuomones

Seimos vyriausia galva ketina pasikeisti automasina. Ankstesnis variantas buvo 2.5 Amiega B aftamac ir buvo viskuo patenkintas apart to kad sugriauze rudys nors ir tvarke, saugojo ir pan. O komfortas, patvarumas tikrai pagirtinas Gerai Nors traukos 2.5 automatas nelabai jautesi Nekaltasauto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1940354Tai va yra toks variantas. 3.0 MV6 Catera amerikoniska amiega. Gal yra zmoniu kuriems teko susidurti, ar amerikietiski 3.0 identiski europiniams 3.0? Nekaltas Kaip pas juos su patvarumu? Kuro sanaudos nedomina. Salionai pastebejau taip pat skiriasi EUDM IR USDM. Bent jau man asmeniskai situ Cateru isvaizda Gerai Apkabinimas

Teisinga masina neteisingom lempom. But europine-100 procentu uz GeraiDabar tik 95 Mirkt

Amerikonas Cadilaks isvaizda jio Girtas

Isejau_namo, lyg ir priregistruota matosi, ar iskiltu problemos su priregistravimu veliau? Nekaltas NekaltasArtiomas, na tipo Cadillac

buves klasiokas tkia turejo, tik kad pas ji dar kakzokia ale navigacija/tv buvo tai ziauriai gerai vaziavo, patenkintas. kiek zinau tai nieko neremontavo

Del interjero, ejusioj senesnej omegoj b nuo 94 metu, imant MV6 varianta su koza roza ir t.t. tai salonas tikrai buvo vienas ispudingiausiu tu metu. Aisku nelyginant su tokiais grandais kaip jaguar xj ir pan. Bet bent jau C`skei tai tikrai nenusileido. Po atnaujinimo omegos 2000berods salonas isliko beveik toks pat Nekaltas o kitu gamintoju sparciai patobulejo, o opelio liko + - toks pat kaip senose omegose nuo 94. tai gal kazkiek groja… Na bet vaziavimu manau neatsilieka nuo 7serijos ar panasiu tai tikrai. O ir kaina nesikandzioja. Šypsena

tos iš pliuso stiklai fufeliu užniaukti jei taip iš vidaus tamsu gale

Gedis!, tai va idomu ar situ naujesniu ir dar amerikonu patikimumas toks pat kaip ir senuju omegu, nes galiu atvirai pasakyti, jog 5 metus gainiota 95amiega, o keista tik butiniausi dalykai.

T-Max, tokius “murytus” stiklus iskarta lauk mesti reikia, pamates sita masina, mano pirmi zodziai tokie buvo Mirkt arba su akvariumu vazinet, arba visus lygiai po ~30% Apkabinimas

kazkaip vis dar omegos nedrisciau statyt su 7, a astoni ir kitais Šypsena neprilygs ale niekaip Šypsena bet ,kad vaziuoja sitos smagiai tai faktas .

pala, tuoj pasuksiu tam draugeliui, paklausiu del tos omegos

man tai omegai važiavimu prilygsta nebent s-klasė,a8 ir 7er žemiau

Gedis!, paslauga uz paslauga Juokiasi Gerai Saunuolis Šypsena Labai reiktu infos Tūsas

tai va, sake, kad vazinejo virs metu ir epr ta laika keite stabdziu kalades, stabdziu diskus, tepalus, filtrus, valytuvus, dar remontavo viena elektrini langa. tik pas ji ne triju litru benzas buvo, o dyzelis Šypsena dyzeli pyle belekoki, bet siurblio neuzverte Šypsena

tai kad dyzeliai man atrodo nuo bmw ejo Nekaltas

na senuose tai taip, 2.5 TDS , O nauji DTI ar kokie ten ejo tai jau opelio Nekaltas

esu su butent tokia omega 2.5 dyzeliu vazinejas Gerai

dyzelis neindomu… Nekaltas

daug.