Reikalingas paso galiojimo laikas isvykimui?

Reikalingas paso galiojimo laikas isvykimui?

tai vat, pradziai, man 15 metu, na esme tokia, kad noriu isvaziuoti i vokietija per atostogas, su drauges klase(bla bla bla) bet kad isvykti reikia kad pasas iki keliones pradzios(ar pabaigos) galiotu dar puse metu, o maniskis galios dar 5men. beda pasakiau, klausimas: ar ES vis dar galioja tokios taisykles? ar butinai reikia paso galiojancio dar 6 men? Nekaltas

Neseniaipazystama grazino nuo Latvijos sienos nes jo pasas galiojo 2 menesius, pasake kad minimum 3 turi but. O pagal Tavo amziu tai man atrodo netik paso reikia bet ir papildomu dokumentu

tai notaro patvirtintas tevu leidimas bus, bet ant to keliones lanxtinuko buvo parashyta reikalingas 6 men galiojantis Nekaltas na reix skambintis kur nors

Kai dirbau kelioniu agenturoj, mes reikalaudvaom (nepriklausomai nuo to, i kokia sali keliauji), kad pasas galiotu ne maziau kaip 3men. nuo keliones pradzios… Tai tu dar i ta kelioniu agentura pasiskambink issiaiskint Šypsena Jie visada zino, kas kaip ir kodel Šypsena

deqj Labas

vokietijos ambasados vizu skyriaus tel.: 85 2650189 lenkijos ambasados tel.: 85 2709001

scars, pasitikslink geriau konsulatuose, negu kelioniu agenturoj, as jau turejau problemu del vykimo i UA, kai konsulato ir agenturos darbuotoju nuomones issiskyre… Pavargęs

aciu visiem, mama paskambino i URM ir jai pasake kad reikalingi trys menesiai,

man tai buvo bajeris, kad isvaziavau i Kaliningrada penktadadieni, o sekmadieni jau turejo baigtis paso galiojimas, bet praleido rusai, tik sake bukit geri sian griskit Cha cha oj zvengiau

jau senai, bet man teko kažkada dar bunant nepilnamečiu važiuot į Kaliningradą ir neturėjau tevų, tai kad praleistų, man kainavo 5 cigaretes rusų pasieniečiui… Juokiasi

neblogai Juokiasi

PATIKSLINIMAS: tėvus tai turėjau ir turiu, bet tėvų sutikimo palikti šalį neturėjau… Juokiasi

tai kok tau ten prireike? Nekaltas anyway, nenukrypkim nuo temos Liežuvis

Kad čia į temą… reikia tėvų sutikimo, jei nepilnametis važiuoja iš/į šalį…

nu gerai, suvarei mane Cha cha

Rusijoj bonka antras dievas Cha cha nera cia ko stebetis jei uz 5 cizas praleidzia… as karta panasia problema turejau vaziuodamas is LT per Lenkija. Tada vaziavau su tevu, bet reikejo motinos sutikimo kad leidzia o mes jo neturejome. Galvojau arba autobusa puse dienos uzlaikys arba teks atgal grizt, bet tevas kazka pakalbejo ir itikino vyrus praleisti. Persikes rimtai buvau, bet issisukom sekmingai. Butu reikeje eiti pas notara, pasirasineti popierius ir t.t. zodziu daug laiko butu sugaista ir kitu zmoniu…

nu kad per 5 min padaro notaro leidima Cha cha

Tik bėda kad pasienyje notaro nėra… ŠypsenaO jei autobusu važiavo, tai ne išeitis būtų su visu attobusu grįžti į kurį nors miestą pas notarą.

nu zodz, kam reikes, paso galiojimas buvo 5men, mane praleido visur Cha cha