reikalinga programa is DIVX perdaryti i DVD

reikalinga programa is DIVX perdaryti i DVD

kokia programa reikia naudoti perdaryti divx i dvd formata.bandziau su nero mini dvd ***** rodo kad iraso bet kai paleidi per dvd neskaito

netingim pagooglinti
http://www.afterdawn.com/guides/archive/convert_avi_to_dvd.cfm

Ulead dvd movie factory.
bet geriau pasiieskok originalaus dvd. Nes rezultatu tikrai nebusi patenkintas.Veee

canopus pro coder.

Galima apie sia programele placiau jei pats esi bandes?

pats ne tik esu bandes o pastovaii naudoju.
i Dvd tai tik viena filma konvertavau , o man ji reikalinga nes adobe premiere pro 7.0 ja palaiko(ji eina kaip pluginas) ,tai konvertuoju i ivairius formatus .I adobe negalima ikelti mpeg2 nes man nepalaiko garso pcm(arba kazkas panasaus) todel is mpeg2 i Dv , nes vistiek su dv formatu patogiau dirbti (1 val konvertavimas trunka <1val.),.
Siaip programa lengva naudotis , tik su crack buvo rupestis tai teko per emule siustis iso versija.

Pataisyta.

Dar pamirsau kad kokybe gera. Luginau su pora tokiu pigesniu programeliu tai skiriasi.

Pala… Baisu Su canopus pro konvertuoji is DivX i Mini DV, taip? O po to ikeli i Premiere ir vel atgal i Divx? Cha cha Tu taip parasei…

Tiesiai per aplinkui vaikštai. DivX į Premiere Pro galima įkelti ir naudoti be problemų, perspaudus į DV naudoti gal ir patogiau, bet jau šitoj vietoj prarandi kokybės, paskui dar kartą - perspausdamas vėl į DivX.