reik pagalbos del kondicionieriaus mygtuku A ir C

reik pagalbos del kondicionieriaus mygtuku A ir C

ka vienas ir kitas reiskia,nes saldo,tai ir ta ir ta ijungus.vw passat TD '91

Siaip pas passata dvi knopkes stovi.Viena is ju kai ijungi ima ta pati ora is salona atsaldyta,ir vel ji i salona pucia,tai yra cirkuliuoja,tas pats oras.

tai kaip man zinot kuri ka reiskia?

Ant vienos turi rasyti Ac,o kitos tokia rodykle ratuku turi buti pavaizduota,jau pamirasau kaip atrodo,senai turejau passat su klima.

logishkai mastant A turetu reishkti Automatic - t.y. automatine oro t palaikymo sistema… kai nustatai norima temperatura ir davikliia salone seka ja ir automatishkai palaiko norima shiluma… O C tai jauciu Cold bus, shalta ora varo…

tai kad pas man yra tik A/C ir jokiu ratuku.tai kaip man zinot?

o tai jei logiskai mastant ta A tai imtu ora is lauko ir saldytu,ar tapati ora is salono?

Kazkur turejau knygute su Passato salonu su Klima,tai jei as rasiu tau konkreciai isaiskinsiu.

buciau dekingas.Tai paziurek kai laiko turesi

OkTaip

A/C mygtukas ijungia kondicionieriu, o su rankenelem regulioji saltuma. Kitu mygtuku paleidi oro recirkuliacija, t.y oras is lauko neimamas, o varinejamas taspats salono oras. Dabar kondicioneriaus nepatikrinsi, betkokioj masinoj salta ora pucia. Patikrinsi vasara, kai lauke bus +25 Šypsena
Pas tave greiciausiai bus paprastas kondicionerius (ne klima). Temperaturos pastoviai palaikyti neiseis.

Klima-paprasta knopkute.Klimatronic(Klimaautomatic)-automatine klima.Skyrkit Klima nuo Klimatroniko.

Kiek zinau Klima=Klimatronic, nors gal ir klystu

jau gi rasiau kad yra du mygtukai.Prie vieno A o prie kito C
kuris reiskia ka? o ptikrint tai as galiu.nes ne lietuvoj randuos ir visai cia silta

Klima-Paprastas kondicionierius.Klimatronic-automatinis kondicionierius.