reik kablio

reik kablio

sveiki, gal kas turit parduot ar zinot kas parduoda butent tokiam modeliui originalu nuiimama kably?

buna: pirkt, voKt, arba galima gaut dovanu, tiesa, dar rast galima

tai raudonoji dzeta vis kieme? parsidavinejo ji berods, niekam nereikejo? Šypsena

tegul stovi ta dzeta reikia jos ir man ir broliui bus vazinet kai teises isilaikys Mirkt

youtube.com/watch?v=fNPID-5pHUo&feature=youtu.be

yessuz cia tau juokinga sitas vaizdelis ar kaip suprasT? Pavargęs

liudnas sakyciau toks.

judesiukai Gerai new vawe

abra kadabra! Cha cha

youtube.com/watch?v=DaWJKFSL0MM

burtiniks isoperuotas DPF’as sitoj Šypsena))

auto.plius.lt/skelbimas/autodalys/lengvuju-dalys/audi-a4/i d-173 2277Tik dar paklausk ar yra elektros dezute - priklauso.

youtube.com/watch?v=yRi9rjIIys8&feature=feedrec_grec_index

mokejai tu, ar pardavejas? rida netiketai ir suzinojai, kaip ir variklio stovi? Cha cha

as mokejau, ne daug istikro isejo tikejaus daugiau. rida tikra kaip ir buvo o variklis kaip laikrodis dirba Šypsena) tik dbr po to dpf biski dumina daugiau, nu nx ■■■■■■ tokiu nesamoniu sugalvoja nx ju reik tu dpf quattro…pas mane visas tas mechanizmas kablio yra, matyt pardavejai pasiliko sau tik pati ta kablio antgalio reikia man

skelbikas.lt/parduodu-kabli-farkopa-615041.html va man kazko panasaus reikia

dumina daugiau- dirba kaip laikrodis Juokiasi Juokiasi Juokiasi Žliumbia Žliumbia Juokiasi Juokiasicia man su galva negerai, a tau su klaviatura? Juokiasi Juokiasi Juokiasi

ka tu toki mechanika primeti tai pasiziurek pats kad dpf suodziu filtras yra, o ji isemus kaip gali nedumint daugiau??

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Žliumbia Žliumbia Žliumbia Juokiasi Juokiasi Juokiasi