regitra

regitra

taip

nu jo… regitra.lt/

yra tokia

yra yra

iskilo toks klausimas, esu seniai issilaikes kategorijos teorija, pagal nauja redakcija www3.lrs.lt/pls/inter2/dokpaieska.showdoc_l?p_id=327051nuo 2008-09-17 III 24 parasyta, kad teorijos egzaminas galioja metus. Kai laikiau galiojo (iki 2008-09-17):www3.lrs.lt/pls/inter2/dokpaieska.showdoc_l?p_id=249203ten tokio punkto, apie teorijos egzamino galiojima nera. Ar tuo metu laikytas teorijos egzaminas galiotu? Ar reiktu perlaikyt naujai? Turiu likusi isduota lapuka…

galioja tas kas galioja dabar, o ne vakar, ryt ar kuj znajet kada.

iš naujo. sėsk. du.

o kaip ten kazkokia girdeta taisykle apie istatymo galiojima atgaline data? Gaves atsakyma is baudziamosios teises eksperto, tai ten toks dalykas yra, kaip cia …

ikrauk.15min.lt/aktualu/44828 neblogai, trecioje foto matosi kaip luzus paneles koja Cha cha

perlaikyt turesi,draugelis irgi buvo islaikes kada sena tvarka buvo dar,pasikeite tvarka,tempe tempe guma ir turejo perlaikinet vel. Teorija uzknisa…

nu ka, teks tada …

tai jau tikrai, yra ten kam uzknist Cha cha

nu kad ner, reiks knygute perskaityt karta ir tiek, tikiuosi vel is pirmo karto Šypsena

s*das ta teorija,atkali tas nesamones ir kai jau pradedi vazinet suvoki kad ne puses tu nesamoniu tau kelyje nereiks kurias kalei… Ta teorija mokais vien tam kad islaikyt egzamina.

Uzmusiau_boba ka zinau, visu ket taisykliu zinojimas yra gerai, bus kokia situacija ir liksi durniaus vietoje, kazkada jaunestyje kieme susitrenkem dviese, jaunas, zalias buvau, issigandau kad kaltas esu ir graziai atsisveikinom su kitu vairuotoju, grizus namo, pagalvojus, kad jam klutis buvo is desines jam, o ne man, buciau bamperi pasiremontaves