"Regitra" nustebino...

"Regitra" nustebino…

Info iš šios dienos delfio:
"…Neišlaikyti paprasta - tereikia padaryti devynias nekritines klaidas, vieną specifinę pasikartojančią klaidą arba vieną kritinę. Nekritines klaidas egzaminuotojai gali pradėti skaičiuoti būsimajam vairuotojui vos įsėdus į automobilį. Egzaminuotojo rankose - protokolas, kuriame žymimos būsimojo vairuotojo klaidos.

Dar nepajudėjęs iš vietos būsimasis vairuotojas gali užsidirbti tris nekritines klaidas. "Regitros" vertinimo kriterijuose sekundėmis nurodyta, kokiais atvejais ir kiek sekundžių galima laikyti išmynus sankabą, per kiek centimetrų leidžiama priartėti prie skiriamosios juostos ar kelkraščio…"

Jei tai neapibrėžia KET, ar gali kažkokia vištgaidinė įmonė nustatyti tokius absurdiškus reikalavimus vairavimo egzui, o kažkoks vištgaidis instruktorius juos taikyti?
Įdomu, kokia teisininkų nuomonė šiuo klausimu?

as niekaip nesuprantu kodel sankaba tapo jau tokia svarbi!!!
kiek noriu tiek ir laikau!!! wtf nieko nesuprantu

Eilini karta jie nori sau saskaita pasipildyti…

tiek investuota… grazus kompiuteriai, naujos masinos - reikia gi pinigelius susigrazinti. patyriau savo kailiu.

aishki ta regitra, nepatiksi - nusodins, ras prie ko prisikabintiTaip
beje,as egza ishlajkiau tik ish 2 karto, nes pirma karta blogaj padarem, vaziavom laikyt po pietu - ish 7 ishlaike 1, antra kart nusigrudom ish pacio rytoj, rezultatas - visi ishlaikemNekaltas

Kiek žinau, instruktoriai patys mokina prie raudono šviesoforo laikyti įmestą bėgį ir išmintą sankabą- kad vėliau nesikrapštyti. Naujokui tai logiškas pasiūlymas… tik ne per egzaminą Mirkt

Tiesa sakant neradau delfyje to straipsnio Drovus
Mano manymu tie kriterijai uz kuriuos skiriami baudos taskai ar kokia ten ju sistema turetu buti labai aiskiai reglamentuota. Kiek ir uz ka, vat gavus ta reglamentuojanti dokumenta, jau galima su regitra diskutuoti apie punktus.

verslas->automobiliai… o ten žiūri pagal pavadinimus, nes neatsimenu tiksliai, o nuoroda perkelti tingiu…Šypsena

teisininkams, matyt, per smulki problemėlė - neverta net komentuoti. nu, ką darysi…Kietas

as pati is antro karto islaikiau, kai laukiau egzo, perskaiciau skelbimu lenta, kur parasyta, del ko gali but neislaikytas egzas. susidare ispudis, kad net nusiciaudejimas laikomas klaida.

Niu, maniskisVyrasruosiasi laikyti kita savaite C kategorijai teises… Tai kai pabandys, pakomentuosiuKietas

dziaugiuos,kad as turiu teises nes ziuriu"regitra"kas minute ka nors sugalvoja laikanciuju nenaudaiTaip

Maniskis to liepe atsisakyti…

negali nustatyti, ji neturi valdingu igalinimu ir privalo vykdyti istatymus ir poistatyminius aktus nepleciant ju turinio. Jei del KET nenumatytu palildomu reikavimu egzas butu pripazintas neislaikytu - reikia skusti teismui. Butinai.