Red Label

Red Label

Kox geresnis Red ar black label? cia "JonnY Walker"

F.U.C,K Ryder Gerai

gereusias red hot chili pepper - ne alkoholis, bet veža panašiai

yra dar BLUE ir GOLD
man visi tinka
svarbu nepamazint Girtas

rinkuškių yra pats -iausias Taip

kanifolija,mes apie viski
ragavai kada?

Jei už dyką, tai bet kuris tiktų, o jei pirkti, tai yra ir geresnių Nekaltas

ir red ir black - blac Cha cha
bet dar geresniu irgi bun Girtas

yra
kanadietiski pvz

Seniai, seniai, kai tik pasirodė Grant pirkau 3 Ltr pakišą. Tačiau jos neprireikė. Teko pačiam gerti. Nuo to laiko į Grantą žiūrau atsargiai Pavargęs

Nu siaip tai Black Label geresnis, o Blue Label tai jau labai kruuutas dalykas, bet man tai px, nes turiu labai prasta uosle, taigi nedarau is to problemos, cia dar ir nuo pizoniskumo priklauso, yra gi tokiu pilieciu, kurie i burna nemims, jeigu gerimas maziau 100 Lt kainuoja. Siaip tai mano draugai ir giminaiciai gydytojai tai sako, kad degtine yra geriausia, aisku ne kokia kaukole, o pvz prezidento is lietuvisku, o rusiska yra Gerai “cernogolovskij vodocnyj zavod” Smirnovka, pagal rusu kainas ji brangoka, kainuoja apie 5-6 dolerius, bet super dalykas, a vat as pats uzvakar primaisiau alaus su snapsu, tai dar siandien i sonus meto ir rukyt negaliu, tampo visa skrandiBaisu

O aš kitaip girdėjau… Nekaltas
Logika tokia: kad kuo švaresnė degtinė tuo švaresnis nuodas ji yra. Ir jei gerti, tai gerti kašką ne tokio švaraus…

Bet faktas, kad nuo viskio pagirios lengvesnės… bent jau man.

nuo organizmo priklauso, man geriausiai praeina alus, nuo jo jokiu pasekmiu, o stiprus gerimai turi ilgesni isliekamaji poveikiKietas

niu jo, paziurek i musu samane… swari kaip kristolas, bet jau taip per buoze trenkia, kad uh ty Girtas

nepergyvenk, tėtuk, ragavau Taip
Nekaltas
tik man brendis skanesnis Gerai

kartais tai gera samanė skaniau už viskį Taip

Ne skaidrume, o chemijoje esmė…

taj kaj sekantį kartą neturėsi kur tokios pakišos dėt, pasikviesk Taip ir mane Flirtas

Draugelis is Garliavos atvezdavo samanes turbines, litras ant 2 - ryte jokiu pasekmiu, deja isvyko jis Amerikon ir nepaliko to dieduko koordinaciu, taigi tenka nuodytis valstybine produkcija