Red Hot Chili Peppers - "Live in Hyde Park" Dovana gerbejams ar pinigu stygius?

Red Hot Chili Peppers - “Live in Hyde Park” Dovana gerbejams ar pinigu stygius?Šypsena

nerealus dvigubas cd… klausytis ir dzhiaugtis…

kad papa roach taip padarytu Žliumbia

Dovana gerbejams ir pinigų stygius. O šiaip tai visai nieko tas CD

Buvo shita tema Cha chalive in slane castle yra geriau,nes su vaizdu turiu Liežuvisbet ten nera fortune faded Nekaltas

na ash naujokas, tai nezinojau… aisku, kad su vaizdu geriau… Šypsena

anyway tik Gėlė Gėlė Gėlė Gėlė Gėlė Gėlė jiems … Apkabinimas

$ stygius? kam pinigu stygius?;/ man tai jo… ;]]] bet albumas tikrai labai geras Gerai Girtas Gerai… puiki dovana gerbejams;]] nors tema tokia jau buvo…

Na man pavyko parsisisti tik 4 dainas is to koncerto LiūdnasGal kas nors turit visa albuma? Mirkt

idomiai… bet man tai jie nelabai Ne

as tau pasnabzdesiu, jog reijkia pasinaudoti paieska. Laimingas bo kiti pikti bangieciai gali uzdarytoi tema Juokiasi Laimingas

tai paprašyk, kad kekvieno koncerto įrašus leistų Cha chadėl video, tai yra tako FTP Šypsena

amm… pinigu stygius? jiems? …;D kazkodel mazumele abejoju… Mirkt …kai grupe tiek zmoniu i konca surenka, pinigu stygiaus buti negali. …tuo labiau, kad grupe is irasu beveik neuzdirba nieko - tik is koncertu. …is cd gyvena tik irasu kompanijos… Mirktsiaip tikrai ziauriai geras albumas Mirkt …vertas buti isleistu Mirkt…ir… bet kuriuo atveju, tai yra didele dovana gerbejams Mirkt …ypac tiems, kurie negalejo viso to pamatyti Mirkt

tai kad jis ishleistas, jei dar kas nezhinojot… Šypsena o ash tai ji per emule parsisiunchiau… Šypsena

o gal jis nori salą nusipirkti ir jam mažai babkių? Šypsena

XDM, o cia jau prasidetu diskusijos, paremtos “kas butu jeigu butu, o kas butu, jeigu nebutu, ir ka jie visis galvoja” … Mirktsiaip ar taip, albumas yra puikus, o paskatu, del kuriu jis yra isleistas, mes vis tiek nesuzinosime Mirkt…bet vis del to nemanau, kad tai - grynai del komercijos. siaip ar taip, tai yra PIRMAS ju live albumas per daugiau nei 20 grupes gyvavimo metu… Mirktseniai reikejo!!! Laimingas