rauksles

rauksles

tiesa, nezinau ar sia tema jau diskutuota, bet noreciau pasiteirauti: kaip manote, nuo keliu metu reiktu pradeti rupintis rauksliu prevencija? kokie kremai tinkamiausi? aisku, nekalbu apie tikrai brandzia oda, tarkim virs 30 metu. taigi, buciau dekinga, jei pasidalintumete savo ziniomis Laimingas

Prevencija butu mimikos raumenu tonuso palaikymas Mirkt Nemanau, kad kremai cia duotu naudos Nekaltas

Man I rauksle ant kaktos atsirado kai buvau 28 metu. Mirkt Bet tai buvo nuo giliu ismastymu… Cha cha

??? Nekaltas

Kazkur teko skaityti,kad prevencija nuo rauksliu reikia pradeti nuo 25 metu Nekaltas

Šypsena siaip ar taip merginos naudoja ivairias priemones veido odos prieziurai Mirkt stebuklu nebuna, bet siek tiek pakoreguoti isvaizda galima Nekaltas

tai va kad as taip pat tokia nuomone girdejau, tik nezinau konkreciu priemoniu Nekaltas tai ir nutariau paklausti kitu Juokiasi

Eini i kosmetikos parduotuve ir klausi konsultanciu tau jos pataria,o tu issirenki kas tau labiausiai tinka Laimingas

Sitas skaniai kvepia, o sito ipakavimas grazesnis Šypsena

tiesa pasakius, nelabai pasitikiu konsultantemis. siaip todel ir klausineju, gal kam teko naudoti panasios paskirties kremus Nekaltas

o man 18… Nekaltas

as kaip ir apie kremus skirtus merginoms kalbu Nekaltasups…