Raudonoji Planeta

Raudonoji Planeta

Vakar pazejau si filma ir jokio ispudzio jis man nepadare. Tiesa spec. efektai gal ir neblogi ,nors tikrai yra buve ir geresniu, o scenarijus tikrai silpnas ir bent jau man ziurint si filma suime nuobodulys. IS sio filmo tikejausi tikrai kazko ispudingesnio. Taigi i ji eiti nelabai verta

Man tai patiko tas filmas. Siaip ir pasijuokti galima ir efektai neblogi. Ypac patiko filmo pabaiga: kai astronautas prijunge savo pasigaminta radija prie rusu stoties, ir nesiaip prijunge o su jungtimi kuri buvo tokia pati ir rusu ir jav Šypsena (ta jungtis tai man labai panasi i viduje kompo maitinimo laidu jungtis) Šypsena. Patiko ir rusu nepilotuojamas laivas su jo kabinoje irengtu interfeisu pilotui Gerai. Buvo ir daugiau smulkmenu, bet siaip galima ziureti ypac jei padarai Alus Alus Alus

Asmenishkai man labai gero ispudzhio nepaliko. Ish esmes nieko naujo. Na efektai gal ir nieko, geriausiai patiko tas robotas Šypsena Vat ir visi ispudzhiai. Mano alva labai pusetinas filmas.

Aj toks filmas prastumt laikui…
Begalo panašus į daugybę kitų filmų, komanda skrenda į kosmosą, dėl erdvėlaivio gedimų ne ten nusileidžia ir po vieną yra išžudomi keistų padarų… Žinoma belieka tik keli…

Penkiais metais pavelavai tik Šypsena

Dabar per Tv galima pažiūrėt.Be be be Šiaip eilinė mokslinė fantastika