Ratlankiai, uz kiek?


Ratlankiai, uz kiek?

uz kiek galeciau parduot siuos ratlankius? mazdaug? jei nesunku zinoma patart R17, 5 skyles, padangos is bedos galima vaziuot dar pora men, bet galima sakyt, kad ju kaip ir nera, arba kazin Ar imanoma kad kas sutiktu keist i normalius lietus su norm padangom?

jei ju kaip ir nera nuo 500lt kaina max 700

apie 800 lt Idėja

jo jo ir paskui uz padugnes dar po 100? nu nx tokie ratai uz 1200 Nekaltas

as kazkaip min jau galvoju reiktu nors 600 gaut, nupirkau masina, bet nepatiko man su tai 17 vaziuot, kaip kokia karieta Cha cha kieta labai ir vairas toks keistas nuo tu lietu, o dar ir ziema ant nosies…

siaip kiek is akies ziurejau nei atsilupineje nei ka, tokie tamsesni nei sidabriniai, del tiesumo tai nieko nezinau, bet per vaira neduoda, bet greitai dar ir nevaziavau…

man lietuviu natura labiausiai patinka Gerai Juokiasi kai pats nori nupirkt litovcas,tai tada verkia kad brangu,o kai pardavineja,sako nu nhh ar cia brangu?,pigiau nerasi… Paplepėkim Juokiasi ir ka dzo uz 1200 geresnio ikirstum,replikas Idėja Idėja

siaip uz 1200 nemanau kad tokiu surasciau, negali gi but tokiu zmoniu, jei 800-900 gaunu tai jau kaip ir patenkintas buciau, aisku kuo daugai tuo geriau Cha cha

katonas> dzo turejo omeny 1200 jau su pakeistom padungem Mirkt

nu as kaip ir pagalvojau kad su tokiom padangom tikrai nerealu 1200, kaip ir sakiau ~800 noretusi gauti, aciu kolegos vairuotojai uz pagalba ir patarimus, biski aiskiau pasidare kiek prasyt Kietas

auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=ratlankiai&id=38331auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=ratlankiai&id=38367auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=ratlankiai&id=37395man dar ieskot?

prasyk 800 700 gausi

pirmi du skelbimai,tokie pat kaip ir katono butu…padangu nerasta,style-baisus… ir tu cia skaitai kad padorius ratus radai uz 800,geriau jau pusantro gabalo sumoket,bet kad nors mesos butu,ir ratai i ratus panashus

auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=ratlankiai&id=34989 va cia jau ratai

bet va ir kaina Cha cha siaip man gerai bus ir kokius 700 gaut, bet geriausiai butu surast kas sutiktu keisti i R15 su norm sezoninem arba zieminem padangom…

kas perka ziemai zemo profilio ratlankius Cha chasu jais sto balo ne ziema vazinet seip gautum daugaiu nei 600 uz juos o jei su palange ir ar tinka ant kregzdes ? Cha cha