Ratai geri,bet ar tinka?


Ratai geri,bet ar tinka?

per daug didelis ishneshimas,mano nuomone Nekaltas Blogai

ka su tokiais volais darysi? asfalta lyginsi?

klausiu zmoniu nuomones,o ne kelininko Špyga

man tai neocen`

mano iskreipta nuomone tinka ir net labai. baisiai megstu ratus su ishnesimu ir man to ishnesimo nebun perdaug Cha cha

negrazu Blogai

audi audiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiau diaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudi audiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiau diaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudi audiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiau diaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudi audiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiau diaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudi audiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiau diaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudi audiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudiaudi Myliu

tie kelininkai visada nori padeti! Bijo kad is ju darba pavogs Cha cha. O apie ratus: tai visai nieko, old school aude plius old school ratai. Zinant kadas nemegstu audziu, atrodo visai nieko

na , kas link išnešimo tai yra visad riba , kiek dar yra gražu , o čia , mano manymu , ta riba gerokai peržengta Blogai

isnesimas grazu, tik vaziuoklei naudos jokios.

bbs cia tie ratai Drovus

tokie ratai ant e30 ziuretusi puikiai Gerai

nekaip isrodo…

jei butu gerai zemintas gal ir gerai ziuretusi

Veee