Rage Against The Machine

Rage Against The Machine

tai wa, gal yra bendraminciu, ka? ar tik man wienam prie sirdies tokia muzika? ?????????????????????!!!!!!!!!!!!

na maisyti elektrines gitaras ir repa kazkoki shiaip jiems labai pavyko. is savo stiliaus grupiu jie - pirmi. as irgi kartais paklausau.
bet ne daznai…

aciu diewui cia ne wienintelis as tox. as turiu wisus ju albumus Šypsena
nereali grupe, klausau visa laika, kai booonu prie kompo Šypsena

nu as nieko pries neturiu. labai linxma grupa. guerilla radio ypac

vovo, griausios dainos, bent jau man, yra guerilla radio, street fighting man, renegades of funk, know your enemy. galeciau ju klausytis visa diena be perstojo.Taip

Jo,. man irgi labai patinka…Ypach Renegades Of Funk

gaila, bet ne wisos dainos jau tokios uzhwezhancios Nustebęs bet daugima geros Laimingas

Liuks grupelia GeraiGeraiGerai
Labas

gerai, kad yra nors kiek bendraminciu, nes is mano pazystamu patinka tik diem druzokams.

visaj nieko Cha cha

jie turi sawo judeijma, pacifistai. nueikit i ju saita http://www.ratm.com . ten apie juos wiskas parasyta. jei norit ju dainu zodziu tai nueikit i http://www.lyrics.com/r/rage.against.the.machine/ . cia visi ju dainu zodziai. linxma klausyti dainos, kai supranti ka dainuoja Z.de la Rosa, nes jo balsas tox gan sawotiskas Šypsena

a man kazhkaip paprasti "RAGE" geriau Liežuvis

ne wienam brol,ne wienamMirkt tik daugelis kurie megsta RAGE …tiesiog nesedi BANGOJEPavargęs

Sorry, bet tokios grupes net nezinau.

Tikrai gera grupe, nors bosines partijos ir primena red hot chili peppers Šypsena taciau tai ju tikrai nemenkina Šypsena

blt nezinau kitos tokios grupes, grojancios tokia muzika. ju muzika ishsklirtine. rockas maisytas su hardcore ir siek tiek, labai mazai hip-hop

as tokios muzikos neklausau, bet
gitaristas ten ahujienas, jis moka groti prie kolonkes taip, kad butu rezonansas, tada girdisi l. idomu soundai (tikuosi kas nors suprato).
vokalistas yra revoliucionierius komunistas.
Che Guevara - Forever !!!

jei jau tiek daug zinai apie grupe, tai klausykis,paklausysi ir tau patix Mirkt

dar si grupe su kazkuo tai kitu padare projekta. jie pasivadino - Audioslave. taciau vokalisto neprieme !!! gal tuoj ishirs ?