Radiotehnika X-Line garso koloneles

Radiotehnika X-Line garso koloneles

Ka manot apie naujasias Radiotehnika X-Line garso koloneles? Ar vertos demesio? Gal kas turit jas isigijes? Taip

as labai sekmingai naudoju S-250M
ir tikrai patikrinta kad skamba gan maloniai ir net gal geriau negu sustros JBL.

o sito naujo modelio ir man idomios savybes… ar tik is to grozio nebus sh… ??? kaip kad daznai buna…

u tai sekmes ir toliau taip naudojan tas s-250m… man tai ju garsas isvis juokingas… nei naturalumo jokio, zemi negilus… kskada as jom domejausi, tai jau rigonda 3,1 geriau skambejo…Cha cha
o tos x-line tai gal ir nieko…Nekaltas… bet ir kaina turi…

o gal kas turit Radiotehnikos S-400 koloneles ydomu kaip groja,ir prie kokio stiprintuvo pasijunge ???

S-90"Amfiton" arba S-90"Estonia" - turbut geriausi gaminiaiCha cha

bet va 250M isvaizda tai Gerai… vien del interjero galiam pirkt Cha cha

JBL praktishkai tik koncertines eina, o ten tos studijines ner labaj geros, nors ish kainos turetu buti kitaip, bet kai moki uzh gera varda…Mirkt

Niu man taij visai zjb Radiotechnika SM-1000 groja. Ir jautrumo pakankamai, ir zemi gan gilus Gerai

ei chebrunia, radau prikolnasaita apie sovietine garso technika: tipai schemos, upgreidai, etc. jegaGerai

sorry neidejau Šypsena http://ussrhi-fi.ru/

Nemazai nuotraukeliu ideta Tūsas

JuokiasiNiu kad tas sajtas jau senokai zinomas Šypsena

seniai seniai zinomas, bet geras Gerai ir nuotrauku senuju aparatu yra Taip

kas del S-250 tai grupiokas jau sudegino vienos vidutiniu dazniu garsekalbi. Reikalas tame, kad vidutiniams filtras idetas lievas ir bosus blogai pjauna. Bosus ten pjauna tik 200mkF kondikas (pajungtas nuoskeliai) ir uzlauzus garso vidutiniu gargalas atrodo issoks. Biski pasiskaiciaves perdariau filtra taip: nuosekliai kondikas 100mkF ir lygiagreciai rite 4 mH.
Bet is esmes tai jos neskamba, nors pajungta prie pioneer galingo seno centro is atskiru daliu. TA pati manau ir apie S-400,kurias pazystamas pajunges prie AV resiverio technics 5*100W. Ko noret is seno tipo 13cm garsekalbio, kuris besiskiria nuo senuju turbut tik tuo, kad juodai nudazytas. Apie zema dazni tai isvis nera ka kalbet abiem atvejais. Tiesa S-250 aukstu dazniu garsekalbis ko gero geresnis nei S-400.

Tai kaip tos S-400 groja geriau uz S-250 ar ne?
tai negi niekas neturit tokiu kolonkiu?
as jas noriu pirkt ir nezinau kadaryt ar verta ???

galiu tik tiek pasakyt: mano alto2 kurias pirkau turgui uz 200lt, zymiai maloniau groja uz tas radiotexnikas…Ir vidutiniai neiskraipyti ir zemi kur kas malonesni ir gilesni negu s250. O kad jos tik 60w galios teturi tai ce kitas reikalas…Šypsena… nes as stipreko galingo neturiu…
tai patarimas: jei tau garso kokybe isvis isvis, isvis pox.ui o reikia tik daaaauk triuksmo tusams tai ir 250 ir 400 netgi labai geras pasirinkimas (kaip ir s-90 Cha cha )… bet niekam kitam Ne

O jeigu perdaryt tas S-400 ydet vidutinius kitus ir cikus ir filtra bisky
perdaryt
gal tada pageretu jos ???

oi s-90 tusams taiGerai
o kai jau Girtas tai viskas PX Cha cha