radiator remontas Kaune?

radiator remontas Kaune?

rekomenduokit koki auksaranki Cha cha

O kas zino Vilniuj tokiu radiatoriu auksarankiu? nes prdejo ir pas mane sunktis pro kampa

i milikoniu kalna kylant tvarkydavo garazuose,nzn ar dar bedirba jie ten

dirba tik jau turi but issimta detale

na taip vezdavau isimta kiek teko,normaliai darydavo bent jau anksciau

man ir sunkias per kampa Blogai

siap kitaiski tie nauji laiko nera jie brangus nebent koks imantrus radiatorius kad jau reiktu tvarkyt ar nera nupirkt kur

Man per vamzduka salia radiatoriaus leidzia, tai ten uzvirint reik isemus radiatoriu, bet nerandu kaip islupt, ar per apacia ar per virsu dazniausiai a/c radiatoriai traukias?

cia kokiam madieliui?

mazda3 naujas 180lt,bmw naujas 350lt…nebera jau tos kainos baisios,na nebent remontuoti,jei pigu,jei ten daugiau nei 50lt,tai dedi nauja ir tikrai 5metus pamirsti

tris kart leido radiatoriu, dukart pavyko su milteliais uzkist, o audinej truko virsutine plastmase, radau kita radiatoriu ir pasikeiciau

mazda3. Virinimo ten nedaug, pats radiatorius sveikas, tik is jo iseinantis vamzdukas kiauras, sako pas mane uz isemima/idejima 120lt, galvojau gal as pats issiimsiu, tik, kad plastmasem apkarstytas tas radikas Cha cha

na pas trecia mazgote ten jauciu klimos radiatoriaus neistraukus nelabai isimsi nors nzn neteko tokio ciupinet bet teks saviskes fkei keist klimos radiatoriu pirksiu nauja nafik is tu devetu japansku nieko gero nerasis upuve visi buna ipac klimos seno tai tikrai neverta bet sakyciau nemazai uzsiprase 120 lituokliu uz isemima idejima …

na zinai,jei reikia bamperi koki isimti,televizoriu,tai ir uzsiprase 120lt…aisku nera mazai,bet jei tiek praso,reiskias yra kas tiek moka

Jam visas isemimas/idejimas, virinimas, tikrinimas uzimtu visa diena prie vienos masinos, tai kaina skaitau ±, bet laiko turesiu pats pakrapstysiu. Gal zinot kur gaut tokius rampas po ratais? forumai.bmw-klubas.lt/download/file.php?id=11580

youtube.com/watch?v=ENDOG2gq0kEpas seske darbo yra, speju pas troike ir panasiai

ej tai niekas nezinot kur vilniuj sutvarkytu radiatoriu?