Radau vasara

Zmona veidu Cha cha ,juokauju aisku,bet niekad nepasitikiu sistemom iki “galo” ,bandau “sureguliot” kiek imanoma paciam,nebent jau lydi iki laiptines Cha cha

Pazystamas ant tešlos sako paštus atrašineju važiuodamas Valio

Einu bonkute damušiu,nes kol šikau ir cia rasiau,gal jau draugelis namo dingo Cha cha ( darbo dienom lb retai laku),INTILIGENTAS,mat vasu Mirkt Juokiasi …yra proga Didele Šypsena

Sustoja iki 0 ir vel pradeda vaziuoti, bet… Jis viska daro, jei yra ijungtas autopilotas. Jei neijungtas, tai jis tik pypsi ir mirgsi skydelis, kad pre colision warning, bet realiai ir istaskytu visa prieki, jei pats nestabdai Nekaltas Blogai

Kokie metai ir kaina šitokios automašinos? Nekaltas

Metai 2014, rida 81.000 visi aptarnavimai pas dyleri, nedidele avarija i prieki, visos foto yra. Kaire lempa sparnas ir kapotas sugadinti buovo, airbag ok. 360 kameros, parkingai, panorama, sildomas vairas, elektrine uzuolaida, harman cardon muzika, navi aisku, salono apsvietimas kur spalvos keiciasi, keyless. Sviesos merso ILS, led galas. Pilna ten dar tu standartiniu navarotu, temstantys veidrodziai, sildomos sedynes, sildomas langu apiplovimas, elektrine bagazine kur su koja pamojavus atsidaro, sedyniu atmintis aisku ir dar kokios smulkmenos. Siai dienai nesijauciau blogai uz 17.000 jei atiduociau. Gerai jausciausi uz 18.000 Laimingas

RM - zmona parode testa su dviem bruksniukais?

Idomu ten senesniu metu europiniai kur apie 10k skelbimuose, like ten dar masinos ar rinkinys remontui Nekaltas

Kai as ji dar daziau, man 18.000 siule labai smarkiai uz sita. Salonas isvis kaip naujas, itariu vienas pats vazinejo zmogus. As pradejau vaziuoti nuo 71000km europoje sunku rasti tokia rida ir sitas dar su pilna aptarnavimo istorija. Rafinuotas, paeme zmonai kazkoki toki panasu eko varianta, gales papaskoti.

B.le Rafis, kad šovė temą pelikanų grupėj fb, tai dar nesu matęs tokio aktyvumo dalyvių Cha cha

Sūnaus klasiokai ir tie užpuole Cha cha

Privertė vėl nuryti? Drovus

Pas mane mersiukas tai tuscias, bet kaina “LABA”, isvaizda grazi - ko daugiau reik zmonai is tasko a i taska b Gerai17kg butu gaila atiduot, bet tvarkingoa ir pilnos dsr daugiau kainuoja… P.s. pas mane net ne full led Žliumbia kazkaip is foto nesimate, o parejo su paprastais gabaritais led Juokiasi tas abydnoka. Del tenos, tai isrisot greitai. Bet kad paugliai ir kaip besiputotu, isidesiu as ta lci kulysa, manau Gerai

O *bliamba*, cia mano feilas kad isikeliau foto matyt sumaises akauntus.

Po to skųsis, kad neperka, nes nu ant LT be jo, gal dar du analogiški dalbajobai yra, kuriems tokia nesąmonė patiktų, tik tie kiti du pinigų neturi. Cha cha

Esu mates slyvoj toki navarota, atrodo tiesiog …puikiai Šypsena

Auri, bet tu tai dalbajobas kubu. 1. Kas sake kad cia pardavinui masina ir skusiuos kad neperka-nes jos nepardavinesiu geit? 2. Tokia nesamone nuspirt kainuos 5eurai is sroto oem rankena be jokiu pazeidimu atstatant… Negi sunku pagalvot sh galva, kurios matau neturi, pries stebintis, ar uzduodant tavo lygio klausimus? Nekaltas

Kokiais tuningo planais? Sergi vel? Man tavo padjezdiniai pacukai paskutinei vietoj, del ju seiles imciau g30 ar panaasu brangu neatperkanti savo euru kakala. O del foto, tai gi ne juodus dildo pardavineju kad maskuotis taip atsakingai? Turiu anketa nes pardsvineju daug visokio chlamo per fb - ir ladangas ir ratus ir perku daug slamsto mesdamas skelbimus - nesinori floodinti pastoviai nes visiem meta kai kazkas deds skelbimus(mane amsneiskai erzina kai drauguose kazkas pastoviai meto pasikartojancius skelbimus, todel as ir metu ant kitos anketos) taigi kad mano ruoza pamate sixeris ar keli kiti pacukai - nekompleksuoju. Ne dildo pardavineju gi.

Folga gona folg. Cha cha

Rafi bet falo fotke gavai ir bangoj ir FB, sutapimas? nemanau :smiley: