Radau seną nuotrauką :D


Radau seną nuotrauką :smiley:

geras, pamenu taip keldavom deltas ir miniakus is tiek kiek raumenys leisdavo Cha cha nes is variklio tai her pakelsi Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Aha, tas kilnojimas po to atsiliepia remui, ypac suvirinimui, kur sakes vairo sukasi. Cha cha. O dar geresnis variantas, kai buna spiruokles amortiku trukusios, ratas pliumt ir iskrenta pakelus Cha cha

gaila as neturiu foto su savo delta… Liūdnas

as tai buvau labai geras vaikas ir nekilnojau Drovus… ir dabar nekilnoju Drovus Angelas

Šypsena jap o paskui dar pasokus per kalniuka visas priekis nuluzta Šypsena nuvezi pas kazkoki suvirintoja kuris dirba “ekrane” tai tas kai suvirina tai su persikreipusia nuo tol ir vazineji Cha chaDD

Ir dar viena problema, kad galines sakes linksta, kur tvirtinasi grandines tempikliai, atseit nuo jegos. Cha cha

as turiu tewo nuotrauka kur su Minsku kilnoja Cha cha

o mano motorinis dviratis ryga nifiga nekildavo Liūdnas Cha cha bet uztai turejo rimta priekini spoileri ir blogiausius rajone stabdzius tekdavo iveikti posukius greiciau uz kitus pries savo valia Cha cha

as irgi keldavau su delta, net galines faros duzdavo Cha cha tik pas mane pirma saiba pastoviai ismetinedavo, taip ir nesusitvarkiau Cha cha

Prajuokinai Juokiasi Cha cha . Man cia ziuriu nlb vieta . Visi suauge apie vaikyste sneka su deltom .