Radau miske

Radau miske

Tupa litvinu tauta uzkase,po zememis,spygliais dar gyvus. Laimei mano Šuo pradejo kapstyt-istraukem maisa su katineliais.Iskart uzkuriau virtuvele misineliam,reikia isvirt pieno.Laimei pas Jakoba gavau pirkti misinelu Zodziu-pakariausim uz gyvybe.

Šaunuolis tu, Gerasdvirati Apkabinimas

Dvirati, sėkmės jums didžiausios GėlėTūpi ne tik litvinai. Mano uošviai - tuteišai. Dvi katės kasmet kačiuojasi, kasmet pagrandukas sūnelis šventai tiki, kad dviejų dienų amžiaus kačiukai “jau rado naujus namus”. Kad kibire su vandeniu tie namai tai kitas reikalas…

Suprantu, kad ne visada pageidaujami kaciukai buna, bet negaleciau taip pasielgt… Sekmes Gėlė

ziauru, bet nenoreciau kad mano suo rastu Nekur juos po to det? Nekaltas

Tikrai pagirtina Gerai man nekiltu ranka taip pasielgti su gyvuneliais, nesciau jau geriau kur y turgu dykai atiduot ar kaip, bet taip kaip cia jau per ziauru…

O kur juo det? Namo,tik kazkodel labai salti jie,paimi i rankas ir salti,maz numirs visi. Liūdnas

jau geriau uzmustu iskart nei paliktu gyvus nudvest Nežinau as tai niekaip negaleciau nei palikt,nei uzmust Ne saunuolis kad bandai issaugoti givybe Gerai

Reik būtinai išsausint visus, ištrint popieriniais rankšluosčiais. Taip jie greičiau iždžius ir kraujotaka sukatyvės

Gerasdvirati, kaip smagu kad tokiu zmoniu geru kaip tu yra Drovus Gerai

Nuoširdžiausiai linkime Jums sėkmės. Apkabinimas Daugiau tokių žmonių kaip Jūs. Širdis Gerai

nu bet zmones ir parazitai… Piktas Stiprybes mazyliam, ir kantrybes gerasdviratis Apkabinimas Gerai