Radau deze senoviniu alaus buteliu!

Radau deze senoviniu alaus buteliu!

Karoce nusipirkom soda mes ir tenais rusy buvo rasta medine deze su 20 buteliu. Visi buteliai yra skirtingu bravaru (austrija, vokietija, chekija ir t.t.) taip pat visi buteliai yra prieskariniai (1937 - 1939m) gal kas zino ka tai galetu kainuoti ?nes man to apskritai nelabai reikia … o tiems kas tuom domisi gal pravers !

P.S. taip pat orginali senovine alaus buteliu deze!(medine)

Susisiek su xebra is http://www.alutis.lt . Kazkada rase, kad perka tokius daiktus.

manau brangiai turetu kainuotTaip

jei buteliai su, bent pakenciamai issilaikiusiomis etiketemis ir nerasi pirkejo, parasyk man i privata, gal susitarsim. Iskart perspeju, kad kalba gali buti tik apie trizenkle suma.
p.s. tel.nr profilyje- pasenes.

Sveikinam su radiniu Mirkt

Kur čia tokius sodus parduoda, a? Cha cha

Atnesk butelius i koelkcionieriu susitikima:
http://www.banga.lt/admlt/2notice.ViewAlert/1063151280.E.33.2forum.sho
wForumPosts.218242.33-=(1333104255

Del trizenkles sumos, tai nebent su retom etiketem. Ir dar labai priklauso nuo to kokiu bravoru buteliai…

  1. 1 buteliai ne su etiketem - o su tiesiai ant stiklo isspaustais pavadinimais

  2. taip pat visi buteliai su tokiais prispaudziamais kamsciais … ir ant kiekviano is tu kamsciu yra gamintojo zenklas … viskas issilaike ± gerai tik siek tiek uzdulkeja … jaigu kas nors nori paziureti galima susitart … as gal ryt juos is sodo i vilniu parsiveziu …

  3. taip pat man vienas zinovas pasake kad pati originali senovine alaus deze irgi sio to kainuoja Šypsena Pabandysiu nufotkint ir i foruma ikist fotke …

atsiusk fotkes i [email protected] , ok ? jei bus szopen ar lipsky bravorai, imu neziuredamas…

Apakęs oje kos radinys Apakęs geriau nesk i koki muzieju, kad tauta galetu paziuret, o tai koks kolekcionierius pasleps savo alaus rusy ir tiek ziniu…
bet tai… ka cia tauta, kai trizenkes sumas siulo… Nekaltas ania?

bereikalingas chlamas… ishmeschiau lauk…

as kalbejau iskart apie visus.

aisku daigtas idomus, bet, deja, nelabai domina…

o tai su alum buteliai???Apakęs

Cha chaCha chaCha cha