R. grįžo

R. grįžo

Atspėsit kas nors koks jo nikas/nikai šį kart ? Nekaltas Mirkt

Aš ir galvoju … iš kur tas silkučių kvapas čia taip palengva sklinda …

Agi įdėmiau apsidairau … nagi va… jis … slepiasi vilkas po nekaltos avelės kailiuku Laimingas

nezadink zveriesCha cha

petnešėlėCha cha

Tai vat kur suo cia pakastas…o gal tai reinkarnacija i daugeli asmenybiu? O gal dar blogiau - tai uzkreciama?

Nemuno Vingis skambejo romantiskiau… Nekaltas

bijau, kad tu būsi teisus…Nekaltas

Taip ach turiu kiaushus, bet ne pimpala protingieji bangieciaiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Labai neinformatyvus temos pavadinimas Cha cha. Viena raide negali vaikščioti Cha chaLiežuvis.O beto,reikia išeiti,tam,kad grįžti Cha cha.

Tai gal ir ant šamrocko tuo pačiu kokius tris gal net ? Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Beje, kas tas Kėla ? Nebebėra jau tokio Nekaltas

Bet juk kartais turi ir pimpala, ar ne? Mirkt

As tokius issigimelius senai stebiu ir viska zinau:tu buvai SIMAS KELA ,tau SHamrockas pasake kewles passworda,bet jus abu vistiek gejaiCha cha

O man tai labai įdomu kas tu?.. Nekaltas

Lydeka Zigmas, aš dar mažai išgėriau … dar nelabai suprantu, ką pasakyti nori tu, bet vakarop, jau vėliau, aš gal daugiau suvartojęs svaigalų jau būsiu, grįšiu, perskaitysiu viską čia iš naujo ir tada jau gal kaip nors suprasiu. Girtas

Nekaltasbuciuoju ranka,mazuleCha cha

Aš esu 33-čias procentas kiaulės, einančios Watikano link.

Malonu susipažinti, Ledi Mirkt

Cha chaCha chaCha chaGerai

O kokie ponai renkasi Nekaltas

Nelysk prie mano moters, Kiaulė tu

Aš ją pirmas pamačiau Kanda

apie ką čia “bazaras” vyksta? ko nesupratau?NekaltasGirtas

Siaip tai tavo nikas yra 33%kiauliu, pakeliui i Vatikana.Tokia kazkada buvo panku grupeCha chakai tu dar virkstele graibei su subineCha cha