R.Atkochiuno rezhisuotos "Salemo Raganos" (KVADT)

R.Atkochiuno rezhisuotos "Salemo Raganos" (KVADT)

Eisiu žiūrėti sekmadienį, tad norėjau pasiskaityti bent ką nors apie šį kūrinį… Deja, beveik nėra mačiusių Nekaltas

Ydomu bus paskaityti shioje temoje Tavo yvertinimusLaimingas

dar nemaciau sito spektaklio, nera laiko nueitiLiūdnas

siaip tai muzika ten 10 balu turetu buti, nes Puskunigis vienas geriausiu siu dienu teatro kompozitoriu, bet cia ir nuo rezisieriaus daug kas priklausoNekaltas jo darbo ir Varno kritikos rezultatas labai geras (ne karta teko tuo isitikinti), o atkociuno sitoj vietoj nekritikuosiu spektaklio nemacius, siaip visokiu pletku girdejus

siaip tai labai vertetu pamatyti Varno “Nusikaltima ir bausme”Taip labai geras spektaklis turetu buti, nors pati dar nemaciau, bet siek tiek girdejau is ten vaidinanciu zmoniu

Khm, apmaudu kad nematei - paskubek, juk vis delto sezono pabaiga nebe uzh kalnu (jau kalnuoseCha cha). Taigi galima surast pora valandzhiukiu, juo labiau kad tai tikrai nera pats blogiausias spektaklis IMHO.

Muzika (kaip ir kitka) ash yvertinau subjektyviai - tiesiog esu girdejes ne ka prastesniu ir netgi geresniu muzikiniu takeliu, tad…Nekaltas Pvz. ish spektakliu kompozitoriu paminetini Faustas Latenas (jau vien ko vertas jo muzikinis takelis Rimo Tumino spektaklyje "Maskaradas&quotMirkt bei Virgilijus Jasiunas (Shiauliu Dramos Teatras)Gerai
Be to, kaip Tu teisingai pazhymejai, saundtrekas spektakliuose nera pats pagrindinis dalykas, nors ir tikrai vienas ish reikshminguLaimingas

R.Atkochiuno spektakliu esu mates… ErrrmNekaltas Nu, kaip minimum tris - ir galima nemeluojant teigti, jog jo pastatymai man patinka. Ne, vis delto negaliu pasakyti jog tai yra pats megstamiausias mano rezhisierius, tachiau vertinchiau ash ji ashtuoniais ish deshimtiesDrovus
Kita vertus, gandu shiektiek girdejes esu ir ash, sutinku jog rezhisierius yra prieshtaringai vertinamas.
Paty rezhisieriu shiektiek pazhystu asmenishkai, mano tevas (palei ishsilavinima teatrologas, buves teatro kritikas, pazhystantis kone didzhiaja daly su Lietuvos teatru daugiau ar mazhiau susijusiu zhmoniu) ji pazhysta asmenishkai - tachiau shy spektakly irgi yvertino silpnokaiNekaltas

Gali buti, vien jau kurinys ko vertas - vis delto, kaip ne kaip, o klasikaLaimingas

Lygiai taip pat maniauCha cha Skaitai mano mintis - tachiau, ash irgi nemates ir ydomu bootuNekaltas

Bootu ydomu, ka pazhysti ish KVADT kolektyvo - mat ash irgi tenais pazhystu ne viena ir ne du zhmones, galbut rasime bendru pazhystamu, o gal tiesiog juos aptarsimeLaimingas Jei nori - privachiaMirkt

Oi… Tai, kad aš nemoku recenzijų rašyti… Nežinau Ir tuo labiau apie spektaklius. Geriausiu atveju gausis kokia trumputė impresija Mirkt

Khm, nereikia recenzijos (nors galima) - shiaip tiesiog pakomentuok ir tiek, kas patiko, kas nepatiko, kaip vaidyba, kaip muzika, kaip scenografija, kokie sprendimai ysimine, kokie akivaizdzhiai keistini ir panashiaiLaimingas

Na va, jau pažiūrėjau Laimingas Sėdėjau pirmoje eilėje, tad viskas matėsi kuo puikiausiai…
Visų pirma idėja buvo įdomi - bent jau man nematyta (apie raganas, apsėdimą, šėtoną, inkviziciją, Dievą, religiją, tiesą, melą ir t.t.). Aktoriai taip pat įtaigiai vaidino, net negaliu kurio nors išskirti, nes matėsi, kad visi vaidmenis atliko nepriekaištingai. Net šiurpuliukai bėgiojo, kai pvz. teisėjas pasiutęs šaukė Cha cha
Įsiminė pirmos dalies pabaiga, kuomet visos merginos viena per kitą šaukė… Na ir daugiau buvo įdomių scenų Taip Vykusiai panaudoti dūmai sukuria paslaptingą atmosferą ir muzika fone dera…
Na, kas nepatiko, tai net nežinau. Tiesa, pabaiga gan sudėtinga, nes reikia labai įdėmiai viską stebėti, o aš truputėlį praleidau dėl nenumatytų aplinkybių, tai po to net nesupratau, dėl ko tas teisiamas vyriškis turėjo liudyti melagingai ir ką tai būtų pakeitę…
Iš esmės spektaklis man patiko Taip Gerai Kaip ir kitoms 7 draugėms Cha cha (nors esu mačiusi ir geresnių… Nekaltas)

V - as irgi buvau tame spektaklyje 05.23 Šypsena Tik gaila ne pirmoj eilej, nes buvo labai idomu is kur tie aktoriai islenda - vis pries scena atsirasdavo Šypsena
Spektaklis visai nieko, bet pabaiga man nelabai patiko, net sakyciau visai jos nebuvo. Tiesiog eme ir baigesi.
Muzika tikrai Gerai, efektai Gerai (gaila mazokaŠypsena), aktoriai irgi gerai vaidino; tiesa nelabai supratau kokia buvo to indeno paskirtisNekaltas Gal kas galetu paaiskint? Šypsena

Siaip sako, kad spektaklis primena Pakso apkaltos procesa Cha cha

Ivertinciau 8.

Oo… Pasirodo ir daugiau bangiečių (bitiečių) ten buvo Cha cha Labas

[quote]Tik gaila ne pirmoj eilej, nes buvo labai idomu is kur tie aktoriai islenda - vis pries scena atsirasdavo Šypsena
[/quote]

Ten tokia medinė įdomi konstrukcija buvo pastatyta ir jie laipiojo lapteliais (iš šonų išlįsdavo). Atrodė, kad vieną kartą ims ir nusivers Juokiasi

[quote]Spektaklis visai nieko, bet pabaiga man nelabai patiko, net sakyciau visai jos nebuvo. Tiesiog eme ir baigesi.
[/quote]

Na va, man pabaiga irgi nelabai, nes kažkaip jos net nesupratau… Kažkas vyko, vyko ir baigėsi Nekaltas Net neaišku, kas kam atsitiko. Beje, kas tam pagrindiniam Vyras pagal idėją turėjo atsitikti? Tai jį vėliau atseit nužudė ar ką? Žodžiu, neišbaigtas darbas.

[quote]Muzika tikrai Gerai, efektai Gerai (gaila mazokaŠypsena),
[/quote]

Taip Cha cha

[quote]aktoriai irgi gerai vaidino; tiesa nelabai supratau kokia buvo to indeno paskirtisNekaltas Gal kas galetu paaiskint? Šypsena
[/quote]

O kuris tas indėnas? Čia tas vyriškis ilgais pilkais plaukais ir su kažkokiais karvės kailio batais? Cha cha Iš pradžių (kaip supratau) jis buvo juodai apsirengusios moteriškės vyras. Po to ta moteris kažkur dingo ir daugiau nebepasirodė, tik jis pasiliko kaip scenos puošmena Cha cha Bet aktorius tai tikrai neblogas, vien žvilgsnis koks Pavargęs

[quote]Siaip sako, kad spektaklis primena Pakso apkaltos procesa Cha cha
[/quote]

Juokiasi Gerai

[quote]Ivertinciau 8.
[/quote]

Na aš net nežinau kaip vertinti, nes laaabai retai spektaklius žiūriu, tad nieko neišmanau. Na o pagal įspūdį, tai duočiau kokius 7 ar 6,5 Nekaltas

me too Cha cha

[quote]Tik gaila ne pirmoj eilej, nes buvo labai idomu is kur tie aktoriai islenda - vis pries scena atsirasdavo Šypsena
[/quote]

ash tai balkone sedejau Mirkt vaizdas Gerai buvo

[quote]Spektaklis visai nieko, bet pabaiga man nelabai patiko, net sakyciau visai jos nebuvo. Tiesiog eme ir baigesi.
[/quote]

tavo loupom kalba tiesa… Šypsena visai kitokios pabaigos tikejausi, o kai baigesi, pirma mintis atejus i galva buvo “ka, ja viskas?” Šypsena

[quote]Muzika tikrai Gerai, efektai Gerai (gaila mazokaŠypsena), aktoriai irgi gerai vaidino; tiesa nelabai supratau kokia buvo to indeno paskirtisNekaltas Gal kas galetu paaiskint? Šypsena
[/quote]

del muzikos ir efektu agree 100% o kas del aktoriu, tai man Inesa Paliulyte biski nykiai atrode… ir ta, kur abigaile vaidino kai kur biski perlenke in my opinion Šypsena visi kiti Gerai

[quote]Siaip sako, kad spektaklis primena Pakso apkaltos procesa Cha cha

[/quote]

Cha cha

bendrai paemus man patiko. as gal ir 9 duociau. Su dideliu - aisq Laimingas