"Pasikele zmogeliukai" kaip vertinate juos

“Pasikele zmogeliukai” kaip vertinate juos

va galvojau galvojau ir sugalvojau. na juk kartais nerealiai uzps tie kietuoliai kurie turi pries visus pasirodyti ir buti tipo kieti. dazniausia zemindami kitus. ka jus manote apie tokius? gal jie rulezz taip ir toliau ?

yra moosu klasej keli pasikele…bet jie turi babkiu,draugu,gera ishvajzda,tai ko jiems nesikelt?

jei manai kad sitiek dalykai zmoguje svarbiausi tai tebunie nesigincysiu Šypsena kievienas turi savo nuomone.
P.S aciu uz atsakyma !

shie dalykai nera svarbiausi!parashchiausiai,kai pasikeleliai turi pinigu,jie gali tashkyt juos i kaire ir i deshine rodydami kokie jie aceit kieti…kai turi draugu-jiems nusispjaut,kad tu galvoji,kad jie zhiauriai pasikele ir su jais nebebendrausi…kai turi gera ishvaizda-kvaila bootu jiem acikirst,kad pazhioorek i save arba chiaupkis baidykle!..

tokiu yr visur ir visada…ner cia ka stebetis…visi gi nori pakilt virsh juros lygio…Šypsena

“pasikele”… man kitu “pasikelimas” nedaro jokio ispudzhio ir man nuo to nei shitla, nei shalta…Aš nekaltas

aciu uz atsakymmus merginos eisiu as jau in da bed
labos ir jums naktles saldziu
tea tea Šypsena

ikiŠypsenalinkiu rytoj miegot iki pietu…Šypsena

Nemegstu pasikelusiu zmoniuNeBlogai

Mamiama aciu uz palinkejima bet as jau cia :confused: et nemoku ilgai miegoti Šypsena na ka nauja diennele isauso

Niu jei yra del ko keltis tegu…nors man asmeniskai su tokiu zmogumi bendrauti tikrai nepatinkaPiktas

Siaip jei zmogus pasikeles reikia ji nusodinti Mirkt
Pasikvieti per pertrauka isiaiskint o jei atsisako tai jau nebus pasikeles Mirkt

niekada su tokiais nebendrauju,o ir nebendrausiu…jei naujas pazystamas pasirodo pasikeles,tai taip jam ir pasakau…ir kuo skubiau atsisveikinu

Pasikele zmogeliukai lieka pasikele,kol ju dienos nesibaigia Cha cha
bet su jais bendrauti,tik labas ir ate… jie “pyp” ne zmones … Aš nekaltas
bent as jau taip manau,nes va musu klaseje yra viena pasikelus,as su ja tik labas ir ate,o seip apkesti negaliu,dedasi kieta,nieko ateis jei kada galas Cha cha

jei jie mane ignoruoja - as juos irgi!Taip

na man irgi tie nepatinka kurie labai daug vaidina krutus!

Ash kaip tik viena eilerashtuka i tema turiu…

Ant aukshto kalno gyveni
Ir i pakalne siuseni.
Zemiau gyvenantiems baisu,-
Nera dienu, naktu sausu.
"Kad tau ishtintu",- shaukia jie,-
"Kad uzsikimshtu viduje!"
Tu negirdi, varai, darai,
Nes viskas veikia gan gerai,
Bet atsirado aukshtesniu,
Ir veiklesniu, ir nashesniu,
Pavare jie tokia srove,
Kad nuneshe zemyn tave.

Cia zinoma nera dedikuota kuriam nors ish jusu!
Tiesiog shustras eilerashtukas ir nesusilaikiau neparashius Cha cha

jo pas mus mokykloj is tokiu padarytu Cha cha neturi pinigu o gal turi pinigu tik nalogus moka ir isvaizda galima pagrazint Cha cha jei graliai labai atrodo o gal jau ir nebeatrodo .

einam lukai pasiaiskint Cha cha a
Cha cha