"Ligonines priimamasis"

aha… Nustebęs koks trumpas tas gyvenimas…

jau pradedu ir as Šypsena kiba greenas numiro? as pora savaiciu buvau ishvykes, tad paskutiniu dvieju seriju nemaciau… siandien grizau ir… paziuresiu net dvi is eiles vidziako pagalba isirashytas serijas!!! nezinau ar patempsiu tiek malonumo Šypsena

atrodo siandienineje e.r. serijoje priimamojo kolektyvas ishleis green’a i uztarnauta poilsi… gaila… man jis buvo vienas mylimiasiu personazu. jeigu kam yra ka pasakyti, tai kuris personazas jums labiausiai patinka?

Geras. Nesu fanas, bet jei nera kokio nors filmo, tai sis serialas tikrai yra tai ka butu galima ziuret Šypsena

Vėl LNK savo niuJorko gaisrininkus žada rodyt… Piktas o kada "ligoninės priimamąjį" į eterį sugražins? Niekas jokių pletkų negirdėjot? Nežinau

Nemaciau ne 1 serijos, bet girdejau, kad kazkada kazkurioj serijoj (kaip pasakoj Šypsena) vaidino epizodiskai Chicago Bulls superzvaigzde - Scottie Pippen - matet gal kas?

Nu man tai patiko seriajalas!
Galetu pradeti rodyti!Cha cha

tai ka…grizho musu serialas i LNK… Šypsena vel naktim nemiegosiu,bo juk negali normaliu laiku rodyt Piktas

Labai fainas ir įdomus Taip

istikruju, nesuprantu kodel ji visa laika rodo po 10 ar dar veliau, tarsi ten butu kazkas tokio ko negailma matyti vaikam… Nekaltas

jega Gerai

Vienas megstamiausiu mano serialu Gerai As jau maciau daug i prieki nei LNK rodo. Geras dalykas Kaaza Cha cha

savo laiku man buvo pats geriausias serijalas. ir gerai, kad velai rodo, anxciau tikrai nesusiruosciau paziuret. ;>

***s ten vienas amerikoniškas, ale va medikopteris Gerai Juokiasi

Neziuredavau as jo, nes negaliu pernesti ligoniniu ir daktaru… Ne Pavargęs

man labai patinka geriausiais serialas Šypsena

medikopteri irgi kazhkada zhiurejau,ale per daug i kriminalus nukrypo,medicinos nebliko… Nekaltas

man labai patikdavo tas serialas Šypsena

oj man tai labai patikdavo jį žiūrėt, prieš keletą metų nerealiai mėgau, bet daabr nepasakyčiau kad tai pats geriausias serialas, geriausias “Draugai” Gerai

na ka, atrodo naktinesim… seriala rodys dar veliau, nei kazkada… 23-24val. Pavargęsale as tai dziaugiuos kai tokius gerus/ rimtus dalykus rodo nakciai… atsiguli i lova… paziuri ir miegot Labas o kokia 20val tai ziu dar is kur nebusi spejes sugrizti… dar kazka veiksi, bla bla bla… Cha cha