"Ligonines priimamasis"

“Ligonines priimamasis”

kaip jums sis serialas?Man tai nr.1Šypsena

Cikagos vilti irgi ziuriu.siaip man labai patiko vakarykste ligonines priimamojo serija…

Man irgi praeina sis serelas, jo vakarykste serija buvo gera

jau buvo pradejusios nusibost operacijos ir t.t.vakar buvo kazkas naujesnio ir man patikoŠypsenaypac ta vieta apie nekaltybes praradima…

visada žiūriui. net nežinau, kodėl mane taip tas serialas traukia. Gal kad "iš gyvenimo"?

kai ziuriu ligonines priimamaji man neegzistuoja kiti kanalai, kitos laidos… va tik pries ~menesi per viena tv rode grupes madredeus koncerta, tai padalinau eteri 50/50. na, bet atleistina… siuo metu as jau visus tos grupes albumus susisiunciau- toki ispudi paliko. bet serialas super. kol nepradejo kartoti sopranu buvo nr2, bet dabar kai mano akyse sopranai nusivalkiojo, tapo nr1. su kuo save ir sveikinu. beje, serialo rodymo reguliarumas yra neitiketinas. idomu ar dar ilgai mes tuom dziaugsimes?

ziuriu,kad ne as viena tokia fanatikeŠypsena

patinka ir man… stengiuosi nepraleisti nei vienos serijos. bet kai tik kazkas gero, tai ir rodo vos ne nakti Blogai

pasiziuriu vakarais,kartai ir prikolu parodoGerai

Jei tik issilaikau neuzmigus - visada paziuriuŠypsena

KAip faina rast bendraminchiuCha cha tikrai pats fainiausias serijalas! … turiu viena prashyma kaip tik i tema… praeita savaite buvau ishvykus ir nemachiau praeitos serijos Liūdna butu nieko, bet kai perskaichiau, kad ji buvo ypach idomi, susigrauziau negyvai Liūdna gal kas netingit , esat supratingi ir gerashirdziai ir galit bent trumpai nupasakot kas joje ivyko? (galima ir i privata, kad netersht eterio)? Aš nekaltas

Labai fainas serialas, net nezinau kuom, bet labai traukiantis Šypsena Tik gaila, kad greitai pasibaigs sis sezonas. Tikekimes, kad LNK rodys ir tolaiu Šypsena

Kaip serialas- vienas geresniu… Bet is esmes, tai labai jau senos serijos…Liūdna

kartais uzmetu aki,ka rodo Šypsena

bROOKE> tai kad naujausios rodomos Šypsena pasiziurek LNK svetaineje nuoroda i official puslapi Šypsena

Serialas geras, tik kartais nusibosta - kai pradeda ne i tema varyt, pvz.: serija, kur veiksmas visai nevyksta priimamajane…o kazkokioj dykumoj, aiskinantis santykius.
Bet tai jis daug geresnis nei Cikagos viltis Mirkt

Er !!! mano antras mylimiausias serialas po "draugu". tik jau du menesius ne Lietuvoj esu, tai kaip ir senokai maciau. ar ji vis dar rodo?

kaip jums vakarykste serija?vos neverkiau…

jewigu nieko geriau nerodo tada paziuriuCha cha