\"Lietuvos telekomas\" mažins paslaugų kainas

“Lietuvos telekomas” mažins paslaugų kainas

"Lietuvos telekomas" mažins paslaugų kainas
VŽ 2002 m. spalio 23 d.

Didžiausios telekomunikacijų bendrovės "Lietuvos telekomas" vadovai tikina, jog kitąmet bus mažinamos balso ir duomenų perdavimo paslaugų kainos. Tokį žingsnį telekomas aiškina naujų konkurencijos sąlygų rinkoje atsiradimu.

Tapijus Parma (Tapio Paarma), „Lietuvos telekomo“ (LT) generalinis direktorius, tikina, jog kitąmet sustiprėjus konkurencijai rinkoje telekomo paslaugų kainos mažės.

"Negaliu tiksliai įvardinti kada ir kaip mažinsime kainas, tačiau šis procesas prasidėjo jau šiemet kai mes sumažinome interneto paslaugų kainas. Rinka taps dar konkurencingesnė, taigi kainos mažės“, - teigia jis.

Pasak jo, telekomas didins telefoninių linijų skaitmenizavimą.

"Galiu drąsiai pažadėti, kad kitąmet Lietuvoje bus apie 95% skaitmeninių telefono linijų, o 2004 m. Jos visos taps

skaitmeninėmis“, - žada p. Parma.

Anot p. Parmos, LT nori efektyviau konkuruoti su kitais interneto tiekėjais ir telekomunikacijų įmonėmis.

„Mes būsime efektyvesni ir tieksime daugiau gerų paslaugų. Ketiname plėsti interneto turinio projektus. Jau dabar aktyviai dirbame su „Verslo žiniomis“ ruošdami „Verslo portalą“, bei galime pasidžiaugti sėkmingu „Akvariumo“ projektu“, - teigia jis.

Ponas Parma pripažino, jog kainų politika iki šiol nebuvo labai draugiška Lietuvos vartotojams.

„Mes investavome 1,8 mlrd. Lt, todėl buvome priversti kelti kainas. Dabar vyksta atvirkštinis procesas – mes jas mažiname“, - aiškina telekomo vadovas.

(VŽ online)


idomi strategija. bet nebloga. tik kad su ivaizdziu gali kilt problemos, nors, jei kainos bus geros, greit visi pamirsh, kad prama buvo kaip keiksmazhodis vos ne.

Che che… na, kainu mazinimas apsunkins naujo zaidejo atejima i rinka. Bet idomu butu suzinoti telekomo vietinio skambucio vidutine savikaina. Prisiminkim, juk pries privatizavima esant nemokamam vietiniam rysiui imone buvo pelninga ir issilaikydavo is tarptautiniu skambuciu. Taigi, nepaisant investiciju i infrastruktura man regis pelno marza yra tikrai nemaza, todel vietos kitiems konkurentams yra nemazai…

Kita vertus, alternatyvus rysys (GSM) kur kas patrauklesnis. Pokyciai telekomunikaciju rinkoje nuo telekomo privatizavimo mus ismoke taupyti eterio laika ir dabar man daug patrauklesnis rysys, nes faktiskai as beveik nenaudoju vietinio rysio Šypsena

is tiesu, labai reikia ivertinti alternatyvaus rysio budus, ir ko gero telekomo tinklai bus kada nors pritaikyti tik kitoms reikmems, bet ne balso perdavimui (pvz. VoIP Cha cha ). plius, papildomu paslaugu spektras, kurios reikalingos vartotojams, o technishkai laidine telefonija to negali siulyti.

O kam kaip manote kodėl iki šiol vyko tas kainų kėlimas? Kad būtų paskui iš ko mažinti ir pasirodyti, kokie geri .

Šypsena Parodyk sveikaimastanti verslininka, kuris nesinaudotu monopine padetimi ir nekeltu kainuŠypsena

na bet tarkim savotiškas atsisakymas "nuolatinio" ryšio turėtų pasijausti kai renkiesi:

  • interento vartotojų sumažėjimu, juk logiškai reikia kad laidukas iki tavo kompo ateitų Šypsena

  • automatiškai visgi vartotojai vis dar bijo skambinti į mobilų tel.

  • nesi tikras kad mob. ryšio tiekėjai pakeis savo teikiamas sąlygas tave įspėję 30 d. iki pakitimų :stuck_out_tongue:

na visgi turėjimas mobilaus ir laidinio telefono tave daro žymiai "mobilesniu"…

myskaa kad tu # esi, vel prisimastysi kad tavo mafija2 kuria jau senai praejei daug geresne Nekaltas Tu pasizek koks geimo style’as ir tada zek i grafika. Aisq ant kokios ten shaudykles su aiskia siuzeto linija tai gal ir geresne galima padaryti, bet kur skraidyt mieste tai… Tas pats GTA KietasA bus su blogesne grafika, nes GTA3 varikliukas gana slabnas :\

Pc versija neaisku kada pasirodys-net screen`u nera dar.

myskaa -> kodėl grafika Ne ?

O kada ji isleis? ir kada GTA: SA Aciu uz info Mirkt

turetu but neblogas grajus Mirkt

Real, nieko cia ypatingo, garfika Ne

Cia ant PS2 taip atrodo.Pc versijoj turetu but geriau.

Screen’ai ne visada rodo tiesą. Nekaltas

unreal Nekaltas