\"Idealus vyras\"

“Idealus vyras”

Laiskas zmonai
Zmona,
Siandien grisiu velai. Po darbo einu su draugais i Sava kampa
alaus. Po to zadejom dar eit i Brodveju, atseit kazkoks koncertas.
Kadangi i parduotuve nespesiu - nueik pati (man paimk pora
mineralinio su burbulais). Dar uzeik i vaistine - nupirk Saridono.
Jei kas nors skambins ir nieko nekalbes - gali buti, kad man:
pasakyk, kad nuo 9 laukiu brodvejui, antroj salej. Eidama miegot
nepamirsk pastatyti prie lovos bliudo.
BuciuojuŠypsena
Tavo vyras.
P.S. Pusryciams valgysiu sumustini su raud.ikrais, 2 kiausinius
(pusiau minkstus, ziurek nepervirk!) ir arbatos su citrina.

Idomu, kas su tokiu idealu gyventu?

Nu ir juokeliai… Cha cha nemanau kad galima butu su tokiu vyru gyvent, bet kaip anegdotas visai nieko Šypsena

Taigi simtai moteru su tokiais Lietuvoje gyvena ir dar patenkintos,ai,bile turi kazkaBlogai

Gyvenau…ir dar labai daug laiko…Baisu

Ir kaip istverei su tokiu tiek daug laiko?

sakyciau ideali zmona Cha cha

…tai va…buvau tikra avis…o be to, ko gero turiu tą bruožą:esu labai kantri…Blogai Vakar viena parapsichologė mane patikino, kad tai aplamai lietuvių moterų bruožas…Apakęs

Svajonė-ne vyras Cha cha Labai smagu būtų tokį laiptais žemyn nuleisti be atgalinio bilieto Cha cha

Deja, gyvenime ne viskas taip paprasta…Nustebęs

nu bet turiu prisipazinti - man patiko laiskas. toks nuosirdus ir aiskus, be jokiu issisukinejimu… Cha cha

2 Avyte:

Tikiu, kad realiai taip padaryt yra sunkiau, bet, pasakyk, argi gyvenimas su tokiu žmogumi nebūtų dar sunkesnis? Šypsena

cia taviskis toksCha cha? laikykis, bangieciai su tavimGėlės

tu - idealus vyras?..

jooo, as su.si.kt.as idealus vyras…

nu taip jau ir is karto su kakais pavarei Cha cha
pamenu Aš nekaltas, tavo temas apie vaikus, tai gal ne toks jau tu ir blogas… sitaaa, neimk i plaucius, as cia siaip, be priezasties kabinejuos Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas

Svajoniu vyras…bet gaila , kad ju ne vienetaiNe

Brangusis mano vyre,

Gali grįžti kada tik nori. Juk manęs vis vien nebus namuose. Tu juk prisimeni, sakiau, kad ryte eisiu pirkti tų nuostabių kailinių, kuriuos mačiau praeitą savaitę vitrinoje. Ir šianakt kai klausiau, tu net per miegus sugebėjai pritarti man. Pinigų kaip visada pasiėmiau iš stalčiuko. Brangusis, pinigų ten jau liko nedaug, būk geras įdėk dar, nes prie kailinių man dar labai tiktų tie nuostabūs aulinukai, apie kuriuos pasakojau vakar per vakarienę.
O paskui nusipirkusi kailinius eisiu juos demonstruoti draugėms. Jos pažaliuos iš pavydo.
Vakare visos eisim į naktinį klubą. Na žinai, juk negaliu praleisti Chip&Dale pasirodymo. Grįšiu vėlai. Tik nepalik to bliūdo mano lovos pusėje, kad aš per klaidą neįlipčiau. Ryte manęs nekelk, po tokio pasilinksminimo norėsiu išsimiegoti. O pusryčius pagamins mano mama. Aš juk minėjau, kad ji atvažiuoja.
Bučkis
Tavo žmona

P.S. Būk geras, prieš eidamas po darbo į barą, užsuk į valyklą paimti mano suknelės. Juk tau pakeliui.

Gerai o as visa diena galva sukau koki ats. parasytauCha cha esme ne ta, bet Chip&Dale irgi ketinau paminetiCha chaCha chaMirkt