\"FBK Kaunas\" Maskvos \"Sandraugos\" turnyre. Vertinimai, prognozes, gandai

“FBK Kaunas” Maskvos “Sandraugos” turnyre. Vertinimai, prognozes, gandai

BNS
2002 lapkričio mėn. 25 d.

Savaitgalį Maskvoje ištraukus burtus paaiškėjo Lietuvos čempionų FBK "Kaunas" futbolininkų varžovai "Sandraugos taurės-2003" turnyre.
Praėjusiais metais pasiekusi pusfinalį FBK "Kaunas" komanda turnyrą pradės C grupėje, kurioje jos varžovais bus Dainiaus Glevecko Donecko "Šachtar" (Ukraina), Taškento "Pachtakor" (Uzbekija) komandos ir Azerbaidžano čempionai.

Kas atstovaus turnyre Azerbaidžanui kol kas neaišku, nes senasis čempionatas dar nesibaigęs, o naujasis nevyksta dėl Azerbaidžano prezidento ir šios šalies futbolo federacijos prezidento nesutarimų.

Kaip įprasta turnyre dalyvaus 16-a komandų suskirstytų į keturias grupes:

A grupė:
Maskvos "Lokomotiv" (Rusija)
Tbilisio "Dinamo" (Gruzija)
Pavlodaro "Irtyš" (Kazakstanas)
Kirgizijos čempionai

B grupė:
Rygos "Skonto" (Latvija)
"Regar-Tadaz" (Tadžikistanas)
Jerevano "Piunik" (Armėnija)
Borisovo BATE (Baltarusija)

D grupė:
Talino "Flora" (Estija)
Turkmėnistano čempionai
Tiraspolio "Šerif" (Moldova)
Rusijos jaunimo rinktinė (be konkurencijos)

Varžybos grupėse vyks 2003 metų sausio 18, 19 ir 21 dienomis sporto komplekse "Olimpijskij" ir "Spartak" manieže.

Dvi stipriausios kiekvienos grupės komandos 22 dieną žais ketvirtfinalyje:

Pirma D grupės komanda (D1) su antra C grupės ekipa (C2)
B1 - A2
C1 - D2
A1 - B2

Sausio 24 dieną pusfinalyje B1 ir A2 poros nugalėtojas susitiks su C1/D2 mačo laimėtoju, o kitame pusfinalyje žais D1/C2 ir A1/B2 susitikimų laimėtojas.

Finalinis mačas sausio 26 dieną vyks sporto komplekse "Olimpijskij".

niu i sekanti etapa reiktu iseiti gal

butu smagu girdet- kauno komanda isejo i kita turnyro etapa,kazkaip optimizma keliantys zodziai…

pritariu Taip

ko gero, doneckas paims pirma viena, o tos vidurines azijos saliu komandos lix po FBK kauno ir Sachtaro.

nors apie ju pajeguma sunku spresti Aš nekaltas

na nebuciau linkes aukstai vertinti Kauno komandos galimybes. Nesu nieko girdejes apie Kauno komandos planus ziema - kur ir kada bus treniruojamasi, tad faktas kad komanda bus ne formoj. Be to dar neaisku kas zais komandoje: ka tarpsezonyje parduos ir ka isigys… Taigi mano prognoze - 3 vieta grupeje ir grizimas namo po grupes varzybu. Aš nekaltas