Qrmi komentuok.


Qrmi komentuok.

Taip

nera komentatoriu, liaudis Girtas

Tai hulis jis cia raso, kad kiti blogai komentuoja, o pats… Blogai Girtas

Jamk tokia ir dardek autogidas.lt/audi-a6-c4-tdi-universalas-1997-0122435687.htm lautogidas.lt/audi-a6-c4-tdi-universalas-1996-0122477561.htm lautogidas.lt/audi-a6-c4-tdi-universalas-1997-0122231613.htm lIr taip toliau Šypsena

Tu man audi nesiulyk Ne Qrmiui geriau pasiulyk.

linukas, iki 10k tokio tvarkingo normalios bukles pugo nerasi Mirkt

na galima dar plius pora dadet, maciau as ju kainas Taip

66kw be dpf (fap).

Vienas draugas pajame ta kazkokia bulka kur jus vadinat a6 c4 2.5tdi. Tai jus man paaiskinkit durnam, uz ka moket tokius litus uz toki triperi ir tokiu senu metu? Reik turet galvos trauma kad pirkt ta bulka uz tiek litu… Sena, baisi, neekonomiska ir tt…

Manjakas , vis dar stebini Taipcu, nusisneki Mirktedita, na gerai gerai… tarkim nenusisneki, bet klysti Šypsena

tai parasyk pats ka nors protingo, ar tik kitus lazdavot sugebi?

linukass, dazniausiai tik lazdavot Taipo jei tau reikia kazko protingo, skaityk paskutini Manjako posta N kartu Mirktnors… iki 10klt… jei dar dadejus tukstantuka kita, gal ir galima butu kazka ziuret i 01-02 metus ir bandyt rast kazka gyvo.

taigi rasiau, kad dadesiu, cia taip visad buna, jieskai uz 10 o nuperki uz 15 Šypsena

q> prašau mane papildyti, nes tas dpf (fap), kiek man sakė, buvo dedamas tik tam tikroms rinkoms ir tik kai kurioms modifikacijoms.

nznau tavo poreikiu, bet gali pirkt toki peugeota Mirktjei domintu pirkimas tiesiogiai is vokietijos, gali man papiest pm`e.

Qrmis Mirkt Kietas

cu, tiesingai, bet tai toli grazu nereiskia, kad 66kw bus visada be dpfo ![Mirkt](/shared/oldFiles/i/xsmiles/smile2.gif "Mirkt")lygiai taip pat nereiskia, kad 80 ar 100kw bus tik su dpfu. kita vertus, dpf`as sugalvotas ne is oro…o del oro. Jis nera blogis, jis kurtas daryti geri. Mums litvynas dar toli iki to supratimo.

Manja, nepakilk per aukstai Mirkt Laimingas

poreikiai paprasti, reik dideles komfortiskos masinos, tiek darbui, tiek poilsiui. Butinai universala ar minivena ir but gerai dyzeli (baltarusisko nepilsiu)