qnigas ir tos kekses

qnigas ir tos kekses

idomi istorija su tuo klebonu visocku kas per qnigas slykstyneVeee su curvomis ir mafijozais male su.da, as tai ta qniga iskepciauIgnoruoju, dievo gi nera, o jis tikras istvirkelisPiktas!!!

a kunigai ne zmones?

Kiekvienas kazkiek istvirkes;-)

kvailiausias argumentas, padorus zmones neistvirkaujaVeeeLiežuvis

jam myletis irgi norisi…Mirkt

tai tegul iseina is kunigu ir vedaTaip, nes jisai melagis, prisiekia,kad nesitratins, o taip daroVeee ir apie koki mes cia mylejimasi galime kalbeti, cia gi tratinimasisVeee, o tos kekses, tai su.das, bet jis gi su mafija susijes slykstynePiktas

O tu galvoji, kad jis vienintelis is kunigu, kuris pas k.ekses lankosi?!Mirkt Noretum! Del tu banditu… cia jau is vis negerai…Piktas Bet…gal jie gerai selpia jo parapija…Juokiasi

nu o kazin ka jis uz ta selpima jiems duoda?

as tai, jei atidziau skaitei, ateistas esu skersa ant dievo dedu, bet kodel tie kungai meluoja, as jei buciau kungas, niekadaos nebuciau susijes su mafija ir buciau skaistusNekaltas

Neskaiciau, kad tu ateistas, bet, kad esi labai piktas, tai pastebejau.TaipO del tu kunigeliu… is tikruju, jei davei priesaika ir prisiekei laikytis celibato bei issizadeti visu kitu malonumu, tai jau buk malonus ir laikykis…Nekaltas Idomu ka nuspres Baznycios teismas?!

zinok, neisivaizduoju!Juokiasi

as nepiktasNe, as tik jauciu normalu jausma - nekenciumelagfiu ir istvirkeliuPiktas, taip ir reikia, mano nuomone, o pykcio Širdis nelaikau, juk, kas pyksta tai s pykcio pukst ir susprogstaŽliumbia

Tai vat nepyk, nes susprogsi… O kas baisiausia, tai dar ir monitoriu aptaskysi…Cha cha

tik po taves, nes tu gal jau ir susprogaiJuokiasi

A tau gaila stok i seminarija gal ir tau nusishypsos laime vienakart ir lazda ishauna kaipsakant o shiap shaunuolis celibatas zadnica

Dauguma kunigu-iskrypeliai, kaip ir visa krikscionybe !!! !!! !!! !!!
Ignoruoju

a man tai poxuj ant tu kunigu,jaj ash buciau,ir neka geresnis!ale jie bl saibas neblogai kala,ypac derewniose,ten kaimieciai wisi dawatkos,tai tas saibu negaili aukot,ir wazineja pas mane kaime klebas su mersu baltu,chatoj aparatura tai bbd,o tos seimininkes klebonu kur buna,taj turbut jas ir pa.pi.sa kleboneliai!wot tak zyli byli pa derewniuCha cha

heh

nu, atrodo, kad lyg ir ne…Liežuvis