Q: Šuns ūsai

[quote]Pantera+ rase:
jeigu jau cia tokie tamsuoliai sedi, tai ko rasai temas su klausimais ieskodamas patarimu, jei pats toks apsisvietes esi?
[/quote]

Aš klausiau kodel i paroda einant kerpama o ne apie usu funkcija.
Ismok geriau teksta interpretuoti.
O apskritai tai norejau pasiziureti jusu lygi.

Usai kerpami del grozio visi tai zino bet pasirodo nevisi…
Juokiasi (nors man tai grazu ir su usais) Labas

noreciau atkreipti demesi, kad mano atsakymas buvo i sia zinute Šypsena

Pagalvojau kad į kitą tavo klausimą nelabai kas ir atsakys Cha cha tu gi tik šiaip mus bandai,žiūri ko mes verti Nekaltas o pats ir taip viską žinai geriausiai DrovusGal nesivargink su mumim??? Mes neverti tavo dėmesioBaisu

Žinai Dianela,as tai varginsiu jus ir uzdavinesiu klausimus nes man yra idomu kaip kiti mano ,ir kaip galvoja. Beje man šis forumas patinka , nes yra nemazai zmoniu su kuriais galima diskutuoti ir…
Bet ko tai labai mazai kas paraso nauju temu ir liudna gi ziuret i mirštancia "Flora ir Fauna".(be manes tai turbut per diena pora zinuciu butu parasyta) Juokiasi Linkiu buti visiems aktyviems ir kuribingiems.

P.S Žinau kad parasysit kas nors kad mums kurybos netruksta…, kad fauna nezusta , bet ka gi vis del to nors kokia teisybe yra ziauri reikia ja pripazinti. (ir dar parasysit kad as cia kazkokias nesamones rasau)
As jus jau perpratau Juokiasi

(gal taip neberasysit kad jau pasakiau)

Įdomus tamsta fruktas Cha cha FloraFauna nuo savo įkūrimo jau pralenkė tokius klubus kaip "Žvejai","Motomanai","Kinomanai",k
urie Bangoje jau greitai bus trys metai,o mums dar nei metukų nėra Nekaltas ir kažkas apie mirtį kalba Laimingas Tuoj ir "Girls.lt" pavysim Taip Tu visada pirmiau pagalvok,o paskuj rašyk Mirkt

Dianela,
Kaip Dievui aisku,kad iki 18 ir noriu susipazinti mes niekada neplenksim nebent "brangioji musu " netrintum temu tai gal ir dasoktumem.
Butu geda jei butumem paskutiniais , negi tiek augintoju mazai.
Beje jei pradejom kalbet apie visai kita tai neistrink sios temos
(kaip megsti),nes dar kiti nori pasireiksti apie ūsus.
Cha cha Labas

As nemanau, kad mes cia lenktyniaujam, kuris klubas kuri pralenks. Man asmeniskai visai nesvarbu, kas, kiek ir kur parase.

Man po savaites parodaNekaltas Ash tave pakviesiu snuki apkirpt taip, kad usai liktuLiežuvis OK???

Žmones mes ir nelenktyniaujam bet as vis delto laukiu komentaru apie
ūsus Juokiasi

tai vis del to, man netycia cia "atgrybavusiai" scpecialno del usu… kokia ten ta teisybe Nekaltas
… nes, kai apkirpineju savo smikiui apie akis, kliuna ir usams,
o as , zinodama, kad katinams tai jau tiksliai usu negalima kirpti,
vis pakeravoju, kad kiek galima maziau nusikirptu ir ciuciuko usai…
del parodu mazai suku galva, nes maniskis ne tam pritaikytas - jis tik senas, geras "draugelis"…

taigi tiek daug zinai apie usus, tai kam tiek papildomi komentarai? Šypsena

Taigi as sakiau kad noriu jusu komentaru . Pasiskaityk gi netingek .
Nes labai kvailai atrodai.

Laukiu komentaru apie ūsus Juokiasi

ne kvailiau nei tu Šypsena

Nekaltas aisku! cia ne apie sunis, ne apie usus informacijos Ne nerasi…

p. s. geri santykiai svarbiau uz usus Cha cha Gerai

Tai isvada :
GYVENKIM DRAUGIŠKAI ( pagal leopolda)
ir viskas bus gerai Apkabinimas

bl tau realus asmenybes susidvejinimas… arba susigalwok nauja nicka…

Jei tu čia tiek nešiukšlintum tai ir nebūtų ką trinti Cha cha

Viešpatie, mopsiuke rimtai prancūzai be ūsų?Apakęs Nu nenorėčiau aš jų kirpti (ateityje)… nors pas dabartinį tai aplūžinėję kažkokie…

nu rimtaiApakęs net vakar aikšetelėje buvo du kažkokie ten čempionai,specialiai pažiūrėjau be ūsųApakęs o ir Reginos prancūzas be ūsųCha cha

Tai, kad nelabai atrodo, visas kailis prigludus, o tie vibrisaiApakęsApakęs Nu ir karpo juosŠypsena