Q: reikia spec rakto varztam ratu atsukti??

Q: reikia spec rakto varztam ratu atsukti??

stovi pas mane ant dvieju uzpakaliniu ratu trys varztai spec. ir lyg tycia kazkur pradanginau savo rakto galvute, gal kas galetumete patarti kur kreiptis, kur ieskoti, o gal kas darote… varztas su trim skylutemis, jei reikia galiu foto ymest…

Garuose pažiek.

reiks sestadieni pazet…

Su pneumatiniu tau ji nusuks velniop ir fsio Mirkt Pasiskambink i kokia Melga (kaip pvz) ir pasiklausk Labas

dekui reiks pasidometi…

Privirini verzles prie anu ir atsuki. O poto susisuki normalius varztus.

sitas variantas paliekamas paskutiniam bandymui Šypsena jei jau tikrai neberasiu tai reiks privirinti

Pjauk nx su dilde.

nelabai supratau kaip pjauti su dilde, jie pas mane giliai stovi…

jei su trim skylutem , tai tokias turi ~ kas penktas lietnyku turetojas, as irgi turejau, maniau labai liuks varztai su paslaptim, bet kai draugas atvare su tokiais paciais, supratau kad nieko is ju gero Ne, bus garuose tiksliai TaipP.s. praeik per kiema gal pas koki kaimyna uzmatysi, tai ir pasiskolinsi Šypsena

Tada su bulgarkę nx visą diską pjauk.

niu ka as zinau… jau geriau privirinsiu… bet va ir ieskau tu zmoniu kurie turi rakta toki… man tik atsisukti ir atiduodu skolingas neliksiu Taip

gal visdelto yra turinciu rakto galvute…

Pirma turi zinoti kaip ten skylutes ishdestytos!Nuvaziuok pas padangu montuotojus ir jie gali tureti ivairiausiu tu galvuciu arba bent protingai patars! Taip Gerai

tai as zinau kaip isdestytos trikampiu taisiklingu… niu bet kieliuose buvau tai neturejo…