Q: Kokia zuvis jums skaniausia?

Q: Kokia zuvis jums skaniausia?

Apakęs Niekad nebandziauNe,bet tikrai pabandysiu.O ar tik lasisa zalia valgo. ar ir koks kilbukas tinka?

lašiša, bet ne rukyta Laimingas

lashisha ir ungurys.mm…Niam niamFlirtasdar labai patinka kai tetis karpi padaro o tada tei fantastika bunaNiam niamTaip

man tai rukyta zuvis

oj zhuvis apskritai ne tik labai skani, o ir labai vertingas produktas. man skaniausia kepama zhuvis:

  1. Talismanas
  2. Stinta (kepta ir po to marinuota)
  3. Lashisha

be abejo labai skani beveik visa rukyta, vytinta zhuvis, ir aisku silke Laimingas
o zhuviene (mano tevo virta) pati skaniausia sriuba… gaudo mariose zhuvi, ir paskiau laivuke verda zhuviene is pagautu mazhu zhuvuku, ir butinai prideda (verda zhuviene, jei tik sugauna ju) unguriuku. va cia tai maistas Žliumbia

Berods niekas neivardijo ziobrio (pvz. Salto/karsto rukymo) ir lyno (megstu kepta arba sriuba)Mirkt

Nu man tai lasisa be konkurencijos…

Starkis Niam niam

nu man taj zuvyte kepta be kaulu (taj mam ima file berods dazniausiaiŠypsena teshloje… nerealuŠypsenair dar su mishraine burokeliu bei rauginu agurkeliu Šypsena Niam niam noriu!!!

Lašiša, ungurys, erškėtas Šypsena Ypač žalia. Nieko daugiau nereikia, truputis citrinos, pipiriukų, garstyčių ir viskas. Nereik nei rūkyt, nei kept, nei virt. Duokit žalią žuvį!!!Cha cha

Lašiša (įvairiai paruošta), upėtakis, visai nieko k.r. skumbrė arba riebi silkutė iš bačkos. Tik va žuvienės NEKENČIU!!!

man patinka stintaNiam niamlasisa truputiTaiplyg ir wiskasNiam niamo nekenciu silkesVeeeVeeeVeeeVeee

lasisa ir karpis arba kapitonasNekaltas

lashisha Niam niam

Rukyta stumbre Niam niam Niam niam Niam niam

Man tai patinka stinta, saltai rukyta skumbre ir dar visos kitosCha cha

Paragautumet jus rukyto samo liezuvi galima prarytNiam niam(mesa riebi kaip kiauliena)Geraiir visai be kaulu (samas svere 16 kg)

Jo tiksliai pamirsau paminet, o lasisa man skaniausia kai isrukyta Niam niam Gali liezuvi praryt Cha chaLabas

O man taj skaniawsia lasisa…Cha chaLaimingas