Q: klausimas praktinis,idomus ir siektiek juokingas apie Nokia 5210 dangteli.

Q: klausimas praktinis,idomus ir siektiek juokingas apie Nokia 5210 dangteli.

Na situacija tokia nuo nesiojimo kelniu kiseneje ir neorginaliu dirzeliu korpusas pakeite spalva.Visi kampai pasidare juodesni ir pats visas pasidare tokis tamsiai raudonas.Dabar klausymas kaip atgaivinti korpuso spalva?Laukiu isradinguu atsakymu Cha cha Šypsena

su svitriniu popierium Šypsena

Pakeisk kitu korpusu ir nesuk galvos del spalvu atgaivinimo. Šypsena

Nu pakiest tai as jau pakeites,taciau as telefona noriu parduoti.Vienintelis zmogus kuris pelningai galetu is manes ji nupirkti tai mano mama.O jei tipo per ta neorninalu dangteli blogai girdisi kai as jai skambinu.Tai ir noriu originala atgaivinti,nes pirkti originala 100lt ir taip as ji tik uz 500lt parduodu,o pirkau kai tik atsirado uz 800 Žliumbia

siap reikejo tau dazniau rankas ir drabuzius plauti…

Ploviau ir rankas ir drabuzius Mirkt

Motinai parduodi uz 500lt?Na tu ir zydas! Nustebęs

Na as ir tasip einu i nuostoli,o kam motinai pirkti is kazko nepazystamo kaip gali pirkti is manes ir as tikrai atsakysiu uz telefono kokybeMirkt beja ji dar neprikalbeta nupirkti telefona is manesŠypsena

mazai prasai Šypsena

nemazaiMirkt

ogo ir kainos nerealios! Blogai juk dabar 5210 kaina 400! ir lupi tu mama normaliai! Ne as tai va paprase manes 8210 tai uz 270 padariau o gavau uz 300 bet mamai …aij tiekto! Taip Juokiasi

krito krito kainos nerealiaiŽliumbia

pas mane kazkas su klaviatura buvo. Smelio ar dulkiu buvo prikrite ir kai spausdavai klavisius - toks nemalonus garsas nueidavo NustebęsIsimti klavos is telefo pravalymui neimanoma, tad as isemiau vidurius, o dangteli ismaudziau, palaikiau vandeny, isdziovinau su fenu. Prasiplove. Dabar viskas Gerai
gal ir tu pabandyk ismaudyt ji Šypsena

as uz 700 pirkau, bet dabar tokia suma uz 5210 atrodo nerealiai. Na, bet as patenkintas. Naudoju jau apie 9 men. Norma Gerai

Ir man ji Gerai telefonas neturiu priekaiscuMirkt

Gaila kad NOKIOS 5210 originalas dangtelis labai jau brangiai kainuoja Nežinau

Nu jo moketi 99lt tikrai nesinoriLiūdnas