Q: kas yra keitęs hidrokompensatorius?

Q: kas yra keitęs hidrokompensatorius?

Klausimas susijęs su mano tautomobilio (VW Passat 1988.08 1.8i variklis RP) neleistinu triukšmavimu.
Apie tautomobilis vs. XXXXXXXXX esu prisiklausęs pakankamai. Domina realūs pasiūlimai ir patarimai.
Veiksmas Šiauliuose.

teko tokia laimė vieną kartą. šiaip yra tam tikras skystis, wynn’s gaminamas, bet čia jau lavono balzamavimas gaunas (čia ne vieno mano ir kai kieno įtakota nuomonė). š.ū.d.i.n.i.a.u.s.i.a yra tai, kad nelabai įmanoma nustatyti, kuris kvaksi, todėl reikia keisti visus. kainos skirtingos. manau, tavo mašinai kainuos apie 20 lt. vienas (galbūt). o šiaip keičiant terlionės biški yra…

resetas
323F

Pas VW labai paprastai keiciasi. nulupi \veleneli ir isemi senus idedi naujus. Ir vel viska surenki ir viskas.

J.

Aha… 30 Lt štuka, o štukų 8’nios. Ir dar darbas 80 Lt. O kap nustatyti, kad nereiktų štukių 8’nių visų keist?

Galėčiau sau leisti MX3 - neverkčiau dėl 8 štukyčiu Cha chaCha chaCha cha

Nelabai padės, jei jau mirė, tai neprikelsi. Kažkada, kai keitė “liaudies meistras” tuos kompensatorius, tai bandė juos maigyti iš vidinės pusės, bet realiai tai nelabai pavyko nustatyti. Gal sakau su medicininiu klausimo aparatu galima aptikti pridėjus prie variklio…Cha cha Cha cha