Q: Kaip su <b> muitais </b> gabenant auto is <b> vokiečių </b>

Q: Kaip su muitais gabenant auto is vokiečių

Gal kas galėtų apšviesti kokie šiuo metų yra muitai pargabenant automobili iš vokietijos… kiek žinau priklauso nuo automobilio metų ir yra pakankamai nerealus naujesniems nei 5 metai automobiliams…Ar nuo kainos irgi priklauso? o kaip tokiu atveju jei parvaroma daužta mašina…ar tai ka nors keičia? apšvieskit kas žinot daugiau…
thanx

Nu kiek as girdejau,tai muitas yra 10% nuo masinos kainos jei ji senesne nei 10 metu, ir 5% jei naujesne. Tas tinka europietiskom masinom… Sita tema jau buvo,galetum pasiieskoti…
Del dauztu tai nieko nezinau

Joo yra muitai, yra…

mes kaip pirkom masina ji dokumentuose buvo ivertinta beveik 20000Lt muita sumekojom 3300Lt
dar pardavejas sake muitas priklauso nuo to ar masina dauzta ar ne kuo masina maziau dauzta tuo jos muitas didesnis

Nueik http://www.cust.lt - ten rasi informacijos telefona, paskambyk juo i pasiklausk kas domina Taip
O tai cia info: kazkur maciau, kazkas sake, man atrodo… Liežuvis

o gal yra kox puslapis kur butu galima pasiskaityti apie muitu kainas ir proceduras? jei kas toki zinot imeskit linka…

auto iki 5 metu senumo muitas yra mazesnis bet moki atsiprashant ta su…shikta 18% PVM kuris priklauso nuo auto naujos kainos,arba nuo pirkimo vokietijoje kainos. del dauztu auto parvezimo yra kiti muitai jei auto vezhama "defektacijos" budu tipo dauzta, tada muitinej yvertina auto kaina, sveiku detaliu kainas T.Y. kiek kainuos kitos dalys, auto nusidevejima. nu vienu zhodziu muitinej jei auto atrodo muitininkui baisiai apdauzhyta taj jis gali ishrashyt ish vis juokinga muita

nezinau kaip del tu masinu kur nesenesnes kaip 5 metai bet del tu visu senienu tai pasakysiu taip: muitas yra jau senai paskirstytas pagal metus, marke ir kubatara, manau ar ji dauzta ar ne tai nieko neduoda. As pats variausi ne perseniausia masina,ji buvo galima sakyt dauzta, tai man tralistas pasake dar pries varant ja i lietuva kiek bus muitas, o tipo jei varot masina dalimis stumt cia, tai muito nereiks moket tuo atveju jei bus ta masina iskompletuota (tai yra isimtas variklis ar kazkas panasaus) kitaip vistiek mokesit muita, cia irgi patikrintas dalykas, kitas dalykas cia kaip kas sake ir as taip maniau anksciau, kad jei vokietis ivertina maziau masina ant popieriu tai mokat maziau, taciau taip nera man man ta dalyka aiskino firma importuojanti auto.