Q: Kaip išsiregistruoti iš Paltalk?

Q: Kaip išsiregistruoti iš Paltalk?

Labą dieną geriems žmonėmsMirkt

Pasufleruokit kaip paprasčiau iš Paltalk išnaikint savo registraciją? Ieškojau vakar kelioliką minučių, tačiau neradauNekaltas Pasufleruokit kur tenais užslėptaDrovus AčiūAngelas

Loginas, pass ir as tave isregistrinsiu.

O galima, aš pats?Laimingas Papasakok kaip Tu tą atlikt nori, sugebėsiu patsŠypsena AčiūMirkt

o neturi jie kokių FAQ, kur būtų parašyta kaip B+'e kad išsiregistruoti negalima?

Nu bičiuli Tu mano, ar trukdyčiau aš kolektyvą jei būtų kas nors tokio…? ;/ JofanaNekaltas Tu konkrečiai padėk, jei RTFM’int sakai - konkrečiai su anchor’u link’ą duokMirkt

jibitvairogės… man smagu būtų bent jei žinočiau kas tas paltalkas… Cha cha

Turbūt šitas Laimingas
http://www.paltalk.com/

nu dėkuj anyway… nors linkus ir pats moku susirast… ;}

o šiaip tai…:

Access to Personally Identifiable Information
If your personally identifiable information changes, or if you no longer desire our service, you may correct, update, delete or deactivate it by making the change on http://my.paltalk.com or by contacting our helpful customer support staff online by clicking Groups on the Paltalk buddy list window, then Paltalk Help.

Nu tai Tu man elementariai sakyk ne teoriją, antrą kartą sakau, o tiesiog "klektelk ten, klektelk ten ir klektelk ten". Nu nerandu aš, kaip gali būt neaišku;-)

tai tada logiškas žingsnis būtų pekeist duomenis ir mest naxrien tą dalyką…

pakeisk asmeninius duomenis ir pamiršk

Chebra, nu čia ne sprendimas;-) Davai, kaip išsiregint sakykit, o ne kaip suruin’int profailą;->

Atsimenu kazkada naudojau. Visus kodus jau pamirses, bet tikiuosi, kad registracija panaikinta.

Kol Skype video neturėjau, aš irgi mėginau, alia neprigijo… Alia siunčia man savo spam’ą mail’an, dėl to esu tikras kad iš sąrašų dar neišbraukė, mle;/

nu jau iš spamo sąrašų tai tikrai turbūt neverta laukt kad išbrauks… Kiaulė

Bliamba, galėtų Lietuvoj ar Vokietijoj savo atstovą turėt Paltalk Inc., mielai paduočiau teisman už neteisėtą duomenų tvarkymą ir naudojimą;/

o sienų šiais laikais nėra daug… :}

Nuu, yra dar kas nors kas Paltalk’e nusimano? Mle, jau kelinto klausimo ITK negali atsakyt, jofana, nu kas daros;/