Q: Kaip ishjungt Scandisk Win98 startuojant kompui?

Q: Kaip ishjungt Scandisk Win98 startuojant kompui?

Vienu zodziu, pas mane kazin kas atsitiko kompui, bet dabar, kiekviena syk ji ijungus pasirodo tokia lentele "surface scan" berods ir kazka skanuoja, skaiciuoja, tikriausiai zinot. Taigi, kadangi nelabai gaudausi kompuose, gal galetumete paaiskinti, del ko si lentele pasileidzia, ka butent ji daro ir kaip jos isvengti kitasyk, nes kol viska perskanuoja, tai viskas uztrunka virs valandosŽliumbia

Gerai kompa isjungi? Na tipo -> iki galo Nekaltas

Tai vot butent, kad viska gerai padarau, isjungiu ji kaip prideraNustebęs

Ant win 98 tai yra žinoma vieta atjungti scandisk, kad nepasileistų kompui startuojant. O tavo kokie windows?

Na pvz, jei XP, tai gali kraunantis PC is kart numest(per 3 sek.)
Bet jauciu,kad pas tave ne XP Nekaltas

Pas mane ir yra 98 windowsai, na bet faktas tas, kad anksciau to nebuvo! Tai kodel dabar atsirado?

Na ati tau pades ALSTA, nes …Ant win 98 tai yra žinoma vieta atjungti scandisk, kad nepasileistų kompui startuojant…
As tai nebepamenu Nekaltas

Na, zinia, kad niekas gi be reikalo neatsiranda.Ne

Reikia tau įeiti į system configuration utility lentelę, ten yra mygtukas "Advanced" ir nuimk varną, kad pasileidinėtų scandisk.
O pasileisti tą lentelę su run / msconfig ar kitaip.
Gal kur klystu, nes neturiu su kuo patikrinti.

W98, taip budavo. O kartais ir praeidavo Juokiasi

Kita karta tema bus istrinta jei sukursi toki pavadinima kaip kad buvo…

Perskaityk bent 2.3 IT taisykliu punkta.

Patikslinu. Paspaudi start / run , surenki su klava msconfig spaudi Ok, spaudi mygtuką advanced ir uždedi varną ties disable scandisk. Turėtų padėti.

dar buna… nu nezinau del ko …kas ta windoze supras? gal Bilas?Šypsena bet kartais uzeina nors ir tvarkingai isjungi windowsus (kai kada iseinaŠypsena) tas scandiskas pasileidzia… daznai taip buna ka tik instaliavus win…tenka daznai restartuot na ir prasideda tokios problemos… taigi as dar nuo win95 toki buda atradau… tiesiog paleidi windowsini scandisk ta…na ir padarai paprasta scandiska hardui…paprasta,greiciausia…na aisku kazkiek uztruks bet apsiramins po toŠypsena na cia toks lameriskas budas…nes win95 tai neradau kur atjungt scandiska o win98 man dar naujiŠypsena